Insanların yanında kendini fazlalıkmış gibi hisseden var mı?

insanların yanında kendini fazlalıkmış gibi hisseden, konuşacak doğru düzgün bir şeyler bulamayan, bir şey söylese bile insanların takmadığı kişiler var mı? neden böyle oluyor? çözüm önerileri var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliği,Şöyle düşün herkes sen gibi, insan. Ben bu konu da hiç sıkıntı çekmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Konuşmak için bilgi sahibi olmak gerekir. Konuşulan konularda fikir sahibi olmak gerekir. Sabahtan akşama kadar dizi izleyen bir topluluk en fazla fatmagülü konuşabilir. Bunun tam tersi de olabiliyor ama sabahtan akşama kadar dizi izleyenler bir araya gelip o dizi senin bu dizi benim konuşurken sap gibi kalabiliyor insan .En güzeli müsade verip kalkmalarını sağlamak.

0|0
    0|0
  • bence sende utangaçlık var.başkalarının yanında sıkılıyor ve konuşamıyorsun.sana sağlam bir kaynak önerirdim ama paylaşım yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz bazen gereksiz konuşuyorsundur insanlar takmaz seni bazende doğru konuşuyorsundur insanlar yine takmaz seni sen onların çıkarları konusunda konus bak hiç fazlalıkmışsın gibi hissettirmezler seni

0|0
    0|0
  • sevilmen yada kendini sevdirmen gerekir bence

sevilmeyen sayılmıyo da çünkü.

0|0
    0|0
  • yok fazla değilim

0|0
    0|0
  • evet insanlarla konusma sorunum var ve böyle hissediyorum, çözüm önerim yok

0|0
    0|0
  • insanlar benim yanıma fazlalık genelde bana göre

0|0
    0|0
  • konuşacak bir şeyler bul, ya da köşene çekil bizim gibi, e-sosyal ol :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şükür böyle bi derdim yok.

0|0
    0|0
  • yoo ..ben olmayınca büyük eksiklik oluyormuş hep söylerler..kendini svdirmek için uğraşma doğal ol dürüst ol iyi ..yapmacık olacağına fazlallıkmış gibi hsset daha iy

0|0
    0|0
  • Hayır.aksine yanlarında olmayınca eksiklik hissediyorum acıyorum onlara;););))););;);)))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...