Havalara mı girdi yoksa ne ?

Hoslandıgım cocukla uzun süredir bakısıyorduk baya bir bakıyordu bana hoşlanmamasına imkan veremem o derece bakıyordu ve daha sonra bu bakısmaların ardından bana yazdı nette. tam ben tamam bu hoşlandıgının ispatıdır derken sadece 2 gün sonra çok değişti hiçbişey anlayamadm bana sürekli bakan ilgi gösteren cocuk yakınımdan geçerken kafasını önüne egiyor bana bakmıyor baksa bile o eskisi kadar değil.. anlamıyorum neden böyle oldu ben çok fazla bakıp ilgi gösterdim diye mi? Ne yapmalıyım şu anda kendimi çaresiz hissediyorum bu iş olmaz mı yani?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• niye sen kovalıyorsun ki sen kaç o kovalasın

0|0
    0|0
    • ben bir kaçarsam sogurum. ve açıkcası işi kaçmaya kovalamaya ego yarıştırmaya dönüştürmek istemiyorum yani anlamıyorum neden normal bi şekilde yürümüyor da böyle şeylere dönüşüyor

• bugün onu takmıyormuş gibi yaptım ama bakıyor hala sadece yanıma gelmiyor ve yanımdan geçerse yüzüme bakmıyor onun dşında bakıyor ama yanımdan geçerken yere bakıyor konusmuyor :(

• bu çocuk utangaç birisi anladığım kadarı ile o gelemiyorsa sen konuş :).

Kızlar Ne Diyor 1

• havalara girmemiş bence utanmış. Daha dün buluştuğum, konuştuğum, motosikletine bindiğim çocuğun okulda yzüne bakamayan kafasını öne eğen bir kız konuşuyor burada. Bu havalara girmek değil resmen utanç

0|0
    0|0
    • Alla alla konusmadan önce utanmıyordu simdi neden utanıyorki acaba :(

• peki ben napcam bu durumda ya :( Bende benden kaçıyor istemiyor vazgeçti diye çocuktan tüm ilgiyi kestm :/

• bende kestim valla aynı durumdayız.

Yükleniyor...