5 Aydır fitness yapıyorum takviye düşünüyorum bir bakın :) ?

Fitness yapıyorum ve ortalama 5-6 kilo vermem gerekiyor yani yağ oranını düşürmek için haftada 2 gün kardiyo 4 gün sıkılaşma yapıyorum ek yağ yakıcı tarzda kullanmayı düşünebilirim çünkü çok sıkı bir diyete giremiyorum bir türlü ve instagramda takip ettiğim motivasyon hesabında women's best adlı bir sayfaya ulaştım before after fotoğrafları falan var shake karışımı falan var sitesini buraya koyayım güvenilir mi işe yarar mı türkiyede var mıdır bilmiyorum da konu hakkında bilgisi olan var mı bir baksın :D
https://www.womensbest.com/collections/shop/products/weight-loss-bundle?variant=2662570689

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ yakıcı gereksiz. Kreatin al hem enerji verir hemde yağ yakımını hızlaştırır.

1|0
    0|0
    • detaylı bilgi verebilir misin

• teşekkürler çok yardımcı oldun

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim o sayfaları takibi bırak sen onlar gibi olamazsın muhtemelen çünkü bu iş paraya ve zamana dayalı. Ailen zengindir para ve çalışma sıkıntın yoktur gidersin en baba salona özel hoca tutarsın bütün destek ürünleri tüketirsin deli gibi et yersin herşeyin en sağlıklısını yersin o zaman olur fakat bunu Türkiye da yapabilecek insan sayısı %5 i geçmez :) Gerçekçi olalım hayal kurmanı sağlayaak sayfalar yerine bilgilendirici videoları izleyin youtube'den.

0|0
    0|0
  • En etkili L-cartine diyet uygulamazsam aman aman etki yok spor öncesi Biber ye bak nasıl zayıflıyorsun :D ya da koyu bir filtre kahve veya türk kahvesi

1|0
    0|0
  • yag yakıcı ılaclar tehlıkelıdır rıske atma zaten beslenmenı duzene sokmadın mı olmaz

1|0
    0|0
  • inanma böyle şeylere onlar kadınları kandırmak için ama l-karnitin kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Yeme kiz bunlari. Yiyenler ölüyor hep.

1|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Le carnetin ve yulaf ezmesi araştır.

0|0
    0|0
  • Bence ilaç kullanmanı tavsiye etmiyorum vücuduna zarar verir bunlar

0|0
    0|0
    • ölçüsünde kullanınca bir sorun olmuyor diye biliyorum

• Bence spor yapıyosan ilaç takviyesi kesinlikle kullanmıcaksın karaciğerine zarar verir vücutunda kalıntı bırakabilir o ilaçlar göründüğü gibi masum değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...