Spor sevene lafım yok ama futbolu olması gerekenden fazla seveni sevemiyorum, haksız mıyım?

kuduruyolar durduk yere olur olmadık sebeplere... hayat futbolun etrafında şekillenior konserleri erken bitiriyor sanatçılar, sınavları maçlara göre ayarlıyor hocalar.
la oğlum sporu seviyosnız sevin de bu ne? ne bu?
spor sevene lafım yok ama futbolu olması gerekenden fazla seveni sevemiyorum, haksız mıyım?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• futbol gizli bir eşcinseliktir, gizliyken tüm dikkatler orda çaktırma bırak seyretsinler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fanatikliğimize birşey diyemezsin ki.

0|1
    1|0
    • Esas fanatikliğinize diyorum. Normal sevginize saygı duyarım ama fanatik gördüğüm anda hayatımdan çıkarıyorum.

• Fanatiklikle holiganlığı karıştırmayalım lütfen. Bir yanda fanatik ama takımı yenildi diye hüngür hüngür ağlayan. Diğer yanda takımı yenildi diye koltukları kırıp atan. İkisi de fanatik değildir. Biri fanatik diğeri holigandır. Son olarak;

Bekçisiyiz kopsa kıyamet,
    Siyah-Beyaz bize emanet...

0|1
    0|0
    • Her fanatik holigan olmayabilir ama her holigan fanatiktir. Dolayısyla sevin ama fanatik bile olmayın.

• Holigan Holigandır başka bir şey demiyorum.

• Ben E-Sport cuyum, birde Parkur ile ilgilenirim. Başka spor dalıyla işim olmaz. :)

0|0
    0|0
  • Mizahtan anlamiyorsan lutfen yorum yapma konu hakkinda bu gercek bir olay degil paylasim yapan adam seri flood yaparak dikkat cekmeye calisiyor birnevi trollukle ve gayette komik bir yazı

0|0
    0|0
    • mesajdan anlamıyorsan lütfen yorum yapma soru hakkında. seri gerçek bir paylaşım olmayabilir ama dert yandığım konuyu trajikomik bir biçimde özetliyor.

• Dert yanacak birsey yok bu devirde teror sempatizanlarina bile tepki gosterince bize saygi duy diye donus yapiliyor bu ulkede boyle basit bir konu seni rahatsiz ediyorsa hayatina sokmazsin olur biter senin buraya yazmanla takim sevdalisi olanlar takimindan vazgecmeyecek bunu sen de biliyorsun

• sen bunu yazdığın için ben hemen vazgeçeyim o zaman, evet.

• Gerçekten neyin kafası anlamıyorum. Ne spormuş be. Futbolda futbol.

0|0
    0|1
  • boş işler.

0|0
    0|0
  • Aptal hepsi

0|0
    0|2
  • Hayatını dizilere göre şekillendirenlerden iyidir

0|1
    0|0
    • Hayatı dizilere göre şekillendirenler birbirlerini bıçaklamıyor. Çok çok fazla mükemmel erkekler bekleyerek kendilerini kandırıyorlar. Kendilerinden başkalarına zarar verdiklerini görmedim.

• Dizi yüzünden evde sohbet bitiyor kadın yemek yapmıyor huzur kaçıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...