Sevgilimin hattının dökümanını çıkarmak istiyorum

arkadaşlar içimde bir şüphe var görüşmek istemiyo. aldatıyo galiba ama emin olmam ıspatım olması lazım. hattının dökümanını nasıl çıkartırım. hattı kontorlü

Güncellemeler:
GİDEN UZAKLAŞTIKÇA KALAN KIYMETLENECEK. diye bi laf vardır arkadaslar hatta murat boz un sarkısındada var. bu doğru mudur

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sana kimse çıkartamaz kimse atıp tutmasın bunu ancak savcılık bir iddianame hazırlar bir sanık hakkında hakim inceler bu şahsın geriye dönük aylar önceki konuşmalarının tüm dökümünü çıkarır bu bir ikincisi savcılık değişik iş kararı ile mahkemeden bir hattın dökümünü talep eder mahkeme de bunun kararını yazar yazdıktan sonra talep savcılığa gider giden d. iş kararı ile savcılık bunu telekomünikasyon iletişim başkanlığına yazar onlar da talep olduğundan şahsın geriye dönük bütün mesaj konuşmalarını cd veya doküman olarak gönderir ya da mahkemede bir katip bunu yapabilir bir müzekkere yazar çaktırmadan yazdığı müzekkereyi hakimin onayına sunmaz sonra cevap gelirse o müzekkereyi uyaptan siler :) gelen bilgileri de okur kendisi :) ama riskli tespit edildiğinde soruşturmalık , belki meslekten atılır bunu hakim de yapar savcı da eğer bu şahıs bir suç işlerse hakim onun hakkında geriye dönük dökümünü çıkarır ise bu olur bunun için bu şahsın bir kız tarafından taciz edilmesi gerekir kız bunun için savcılığa gider bu şahıs beni taciz ediyor şahsın ifadesi alınır burda oyun olacak :) savcılık uygun gördüğünde buna bir iddianame hazırlanır bu da mahkemeye sevk edilir mahkemede bunun konuşmalarını çıkarır sonra bir katiple irtibata geçeceksiniz bu katip size dosyanın tüm içeriğini gösterir :) bu kadar başka hiç bir yolu yok arama zaten bilgi işlemde olduğumuz için biliyoruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Var misin iddasına ben kimle konuşmuş kime mesaj çekmiş nereye gitmiş whatsap konuşması facesi telindeki resimleri uygulamarı hepsini gore biliyorumhareket takıp edebiliyorum öğrenmek isteyen arasın 0546 287 19 73 hüseyin adım

Erkekler Ne Diyor 11

• Önemli birşey söyleyeceğim,

Senle vakit geçirmek istemiyorsa zaten sana sevgisi kalmamıştır, aldatması veya aldatmaması birşey değiştirir mi?

Adam ahlaklıdır aldatmaz seni ama artık seni sevmiyordur ve senle görüşmek istemiyordur. Bu durumda aaaaaa beni aldatmamış aferin sevgilime mi diyeceksin? Sevgili olmaya devam mı edeceksin?

Bence bu söylediklerimi iyi düşün... Numara bilmemne sormanın soruşturmanın bir alemi de yok bence. Senlik pek bişey kalmamış burada.

Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Ya senin kıymetini bilen çıkar elbet :D o güncelleme ne Allaım ya :D

Kendine güven.

• Anlıyorum ama sen beni anlıyor musun peki?

(şakaya vurduğum seni anlamadığım anlamına gelmiyor)

• tamam

• anne kızlık soyadı doğum tarıhı yerı vs gıbı bılgılerını al bı erkeğe hangı operatorse arat istediğin adrese detaylı fatura talebınde bulunsun

0|0
    0|0
    • bazı operatorler geçmişi tam detaylı göndemıye bılır mesela son ıkı rakamı olmaz falan onun gıbı en kolayı fatura adresını değiştirmek için arayın

• 444 0 542 döküman iste

• faks numarası verın olmadı şuan bulunduğum adres farklı dıyıp adresı verin yada maıl adresı faturalı olmasada dokuman ı gönderirler

• döküman çıkarmak için dlekçe ve hat sahibinin onayı olması gerektiğini duymuştum

0|0
    0|0
  • Sadece Numaraları Çıkartabilirsin.İcerikler Cıkmaz Hat Ne Olursa Olsun.

0|0
    0|0
    • 22gün

Var misin iddasina ben cikartiyorum 0546 287 19 73 ara adim huseyin

• ne yapacaksın. mahkemeyemi verecen çocugu. çıkartamazsın. mahkeme kararı lazım.

0|0
    0|0
  • aman ha çıkarma sakın benim hattımı inceledi manita her halt ortaya çıktı elemanı uğraştırma .D

0|0
    0|0
    • benim durum ciddi ama arkadaşım. herşey daha kötüye gitmeden bilim ne varsa. yoksa ilerde daha zor olur

• senin sevgilin nasıl yaptı

• ben kendi ellerime sonumu hazırladım bana fatura geliyordu e postaya unuttum ben girmiş döküme bakmış tabi bi sürü karı kızla fingirdiyorum tabi off off

• kesin aldatıyordur.

0|0
    0|0
  • Hangi operator?

0|0
    0|0
  • madem güvenmiyorsan ayrıl gitsin bu kadar tantanaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Çıkartamazsın.

0|0
    0|0
  • Bilgilerini al bir erkek arasın müşteri hizmetlerini bilgi isteyecekler güvenlik için verin o bilgileri adresinize yollarlar hangi bilgiler isteniyor tam bilmiyorum ama anne kızlık soyadı tc nosu falan bil her ihtimale karşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bosuna hayal kurma tatlım o ıs oyle kolay olmuyo hat kımın ustuneyse o gdecek kımlıgıyle sen en ıysımı takıp et suc ustu yap

0|0
    0|0
  • kimlk bilgileri falan gerekio

0|0
    0|0
Yükleniyor...