Sizce hangi vücut tipi?

öncelikle merhaba fazla uzatmadan direk konuya giriyorum. çok uzun zamandır sporla ilgileniyorum ve artık çalışma programımı belli bir doğrultuya yönlendirmek istiyorum. önümde iki seçenek var bir tanesi çoğu kişinin bradd pitt vücudu diye tabir ettiği yağ oranı az ve hatları düzgün olan vücut tipi diğeri ise daha çok hacim kazanmaya yönelik abartılı bir vücut. ikisinden birisini seçmem önemli çünkü beslenmeyi ona göre yapmam gerekiyor. benim isteğim birincisi yönünde yapım da ona daha çok uygun ama sizlerin de görüşlerini almak istiyorum sizce hangisi?

• yağ oranı düşük olan
    12% (2)42% (5)24% (7)Oy Ver
  • hacimli olan
    35% (6)25% (3)31% (9)Oy Ver
  • ortaya karışık :)
    53% (9)33% (4)45% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sımdı ne bır brad pitt ne de Arnold Schwarzenegger olacaksın o yuzden ben sana anlatiyim ustat. Kizlarimiz icin ve kendin icin plaj vucudu iyi bir secenek koldan yuksek hacim alirsin gogus ten de

0|1
    0|0
    • Hedefim onlar kadar olmak değil ancak bir hedef belirleyip o doğrultuda ilerlenmesinin gerektiği düşüncesindeyim aksi boşa kürek çekmekten farksızdır bence şu anki yapım plaj vücuduna yakın zaten ama bu hale gelmek için gerçekten çok çaba ve zaman harcadım. şu anki halimden pek memnun değilim açıkçası o yüzden bir şeyler yapmak istiyorum birinci tipi seçersem yağ yakımı yoluna gitmem gerekecek ve bu da bana koldan ve göğüsten ciddi orana kayba yol açıcak (kas olarak) ikincisi için ise daha fazla protein almam gerektirecek

• ölçülerin fena değil ama 176 boya göre 79.4 kilonun biraz fazla olduğu düşüncesindeyim benim boyum 183 ve şu anki kilom 69. kilomun yeterli olmadığını düşünüyorum hedefim 72-73 kiloları görmek ama yağ oranını minimum miktarda tutarak yapmak istiyorum bunu. şu an %11 oranında düşürmek için çalışıyorum ama kastan kaybetmeden bunu başarmak çok zor o yüzden proteine daha fazla yüklenip yağları hiç sorun etmeyip hacim kazanmak şu an bana daha kolay gibi geliyor ve aklımı çelen de o zaten. ama söylediğiniz şeyi düşüneceğim plaj vücudu ikisinin orta yolunu bulmak gibi biraz bana daha uygun olabilir teşekkürler

• Zaten bulk yapiyorum şu an biraz da onddancnormalde 75 civarı dolaniyorum ama dwdigin 69 70 kiloda suanki hacmimi almam zor unlu fitness egitmenleri bile zorlaniyor yaparken hollywood oyunculari falan :D bilmiyorum dedigim gibi milletin hosuna gidiyor benim de hosuma gidiyor sikinti yok bence dedigin gibi ben de bir ara ugrastim yag oranini cok dusiriyin diye o kadar cok kas kutlesi kaybettim ki herkes incefik kalmissin diyince sinirlenmistim :D basarilar dostum

Kızlar Ne Diyor 2

• hacimli olan

0|2
    0|0
    • hacimli olanı istemememin tek sebebi kollarımdaki damarları kaybedecek olmam. malesef ikisi bir arada olmuyor. ah bir olsa hiç düşünmezdim ama onlar da çok güzel duruyorlar gitmesini istemiyorum :)

• Orta karar her daim en iyisidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• YAg orası düşük olan tercihimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...