Bugün nedense boş boş dururken güvenebileceğim bi tane dostum kalmadığını farkettim...

bugün nedense boş boş dururken güvenebileceğim bi tane dostum kalmadığını farkettim... size de oluyor mu bazen?

0|0
16|34

En İyi Erkek Görüşü

• dostluklar kolay kolay kazanılmaz,ama çabuk kaybedilir,dost dediğinde güven veren dürüst ve kötü gününde seninle olan olmalı,maddiyattan uzak ve degerleri bilen olmalı,sırdaş olmalı,ama maalesef bu dönemlerde bunu bulmak zordur,kaybetmemek için ugraşmalı ama kriteri bozanıda tutmamalı,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Bana hic olmuyo sagolsun etrafimda kardeslerim var dostu olmayan arkadaslarda aynada kendilerine bakmalilar bi bence

0|1
    1|0
  • Mide bulandırıcı bir durum. Ölüp gitsem cenazemi kim taşıyacak bile dediğim oluyor. Neyse ki belediye var.

1|0
    0|0
  • dost olmakta dost kalmakta kolay değildir. O yüzden öyle bir sıkıntım hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • gerçek dünyaya hoş geldin bu hayatta sen varsın ve sen olarak gideceksin sadece hayatına girecek olanlar ve roller farklı gelecek başkada bir şey olmayacak

0|0
    0|0
  • Evet boş durmak kötü birşey değil insan bazen arada boş durmalı ayda 1 gün de olsa hiç bişey yapmamalı o zaman illa birşey düşünüyor ve en mantıklısını buluyor kişinin kendi iyiliği için bu şart

0|0
    0|0
  • Ben bunu 4 yıl önce farkettim, ama üzülme daha güçlü oluyorsun sonraları.

0|0
    0|0
  • kendinden başka güvenemessin kimseye ben yıllardır böyle yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor ama bir tane can dostum var oda uzakta. Canım sıkıla sıkıla oturuyorum. Yanımda olmasını çok istesemde bencillik olurdu açıkçasi :)

0|0
    0|0
  • Şimdilik sorun yok :(

0|0
    0|0
  • klube hoş geldin..

0|0
    0|0
  • Kimin var ki :))

0|0
    0|0
  • arkadaşlıklara dostluklara harbiden fransı kalmışsın

0|0
    0|0
  • yazık üzüldüm.

0|0
    0|0
  • öyle bu devirde kendine bile güvenmiceksin

0|0
    0|0
  • buradan dost gürünümlü insanlara sesleniyorum yapmayın böyle insanları üzmeyin.

güven kaybetmek kolay kazanmak zordur.

0|0
    0|0
  • Evet, özellikle de söz verip de tutmayan, g***tünün yemeyeceği sözleri veren insanlardan ötürü, böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • klozetle konuşurum genelde o durumlarda. kapılarla duvarlarla. yalnız olmadığımı hissettiren her şeyle kısacası. iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • Dost dediklerin her kişiye paylaşamadığını paylaşmaktır ama şimdi malesef menfaat üzerine kurulu şu sanal ortama laf atıyorlar ya burada bile menfaat düşünmeyen insan olabiliyor

0|0
    0|0
  • Şükür ki; hayır! Tek verebileceğim öneri yanlız olmayı öğren ve kimseye güvenme.

0|0
    0|0
  • Bazen olmuyor. Çünkü öyle biri yok .

0|0
    0|0
  • everybody lies

0|0
    0|0
  • Takma kafana kimin var ki..herkes sanal kusu olup cikmis dost most hikayelerde masallarda kalmiş :)

0|0
    0|0
  • yeni farkketiysen kendini şanslı hissetmelisin sanrım en azı buna üzülmemişsin bu yaşına kadar

0|0
    0|0
  • kabahat sendemi senden uzaklaşan dost sandıklarındamı?

0|0
    0|0
  • çok şükür 3 kişi var dosttan öte kardeşim gibi olan

0|0
    0|0
  • Şu hayatta sadece kendinsin bunu unutma

dost arkadaş hikaye

0|0
    0|0
  • son 4 yıldır

0|0
    0|0
  • saat 18:17 olmasına rağmen yeni mi uyandın :))

0|0
    0|0
  • Arkadaş ve dost kavramını iyi ayırt etmek gerekiyor bazen.

0|0
    0|0
  • evet dostu brak insan bile kalmıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 16

• dost dediğin şeye güvenilmeyeceğine çok kısa bi süre önce en yakın arkadaşım dediğim kız beni lise biter bitmez umursamamaya başlayınca anladım gerçekten dost diye bişey yoktur yaşanılan süre boyunca sana en yakın olanla zorunlu birliktelik sadece okul gibi mesela yoksa ömür boyu arkadaşlık dene bişey yok bence çok klişe ama kendine bile güvenme büyüklerim zamanında arkadaş deyip güvenme derdide hep kulak arkası edip saçmalıyor bunlar yaa derdim meğersem çok doğruymuş şöyle bi düşündümde arkadaşım beni pek sevmemiş sadece ben yanında olunca üstünlük duygusu daha çok kabarıyormuş gerçekten çok üzücü bunlar şimdi bir tanesi bile etrafımda yok bu olaydan beri insanlarla arama ince çizgiler çekiyorum dostmuş kankaymış sırdaşmış bece çok çok boş şeyler

0|0
    0|0
  • benim çok dostum var yeter ki işleri düşsün

0|0
    0|0
  • oluyor ama o işler belli olmuyor hiç medet ummadığın adam düşünce elinden tutup kaldırıyor bazen.boş boş durmamaya bak.

0|0
    0|0
  • o zaman sabaha kadar denss <3

0|0
    0|0
  • kimseye çok güvenmem

0|0
    0|0
  • Bazen çok yalniz hissediyorum, bu çok dogal birsey ama dostlar konusunda asla haksizlik edemem onlara.

0|0
    0|0
  • yas ilerledikce oluyor galiba bu düsünceler :(

0|0
    0|1
    • Yanlış birşey yazdığımı düşünmüyorum daha cok yanlış anlaşıldım galiba benim demek istediğim yas ilerledikçe insan kimin yanlış kimin doğru olduğunu görüyor.Yaşadıklarından dolayıda insanlara güveni kalmadığını dusunuyorum. Çünkü yas ilerledikçe masumiyete gidiyor. (şimdik ben niye eksi puan aldım?)

• Herkes aynı, kendi hayatımızla cebelleşirken etrafa perdeli bakabiliyoruz. Yalnızız zaten. Ama dediğin kadar da değildir.

Ölsem cenazemi kaldıracaklar var hala:D

0|0
    0|2
  • beyaz gülün gölgesi bile siyahtır canım. güvenmeyeceksin.

0|0
    0|1
    • ya mesela canın çıkıp alışveriş yapmak gezmek eğlenmek ister cagırsan yanında olacak biri yok... o derce oldugunu farkeetiim fena koyduu

• bende de hep oluyor. kararlaştırıyoruz tamam diyolar. buluşmaya yarim saat falan kalmış kimse aramıyor. arıyorum yok ordayım gelemicem yok burdayım glemicem. şeytan diyor vur hepsinin kıçına tekmeyi. bide bi kerede değil 3-4 kere. ben yapsam kıyameti koparırlar

• Olmaz inşallah :)

0|0
    0|1
  • benim hic yok güvenecegim

bu hayat yolunda tek basinayim

0|0
    0|0
  • oluyor tabii ki maalesef herkes bencil ve menfaatçi

0|0
    0|0
  • kötü olmuş panpa.

0|0