GALATASARAY bu sene lig'i ve cl'yi alarak 2 kupayla kapatabilirmi sezonu ?

GALATASARAY bu sene lig'i ve cl'yi alarak 2 kupayla kapatabilirmi sezonu ? lig zaten cepte sayılır cl'de biraz zorlanıcaz ama kadromuz çok güçlü oldugu için o kadar sıkıntı yaşayacagımızı düşünmüyorum siz ne düşünüyosunuz renktaşlar?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ınsallah renktas ınsallah

0|0
    0|0
  • hayal etmekte güzel ama önemli olan gerçekleşmesi:)

0|0
    0|0
    • hayal etmeden gerçek olmaz hayaller

• Ligin şampiyonu zaten belli. Ama Cl'de Schalkeyi eleyelim, Real Madridle eşleşelim Ronaldo Türkiyeye gelsin yeter. Aslında yetmez ama en fazla bu kadarı olur.

0|0
    0|0
  • Beni eklesene böyle İddialı konuşman hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • Umutlanmak güzeldir:)

0|1
    0|0
  • İnanmak güzell.. Çok zor ama istiyoruz.. :)

0|1
    0|2
    • inanmak başarmanın yarısıdır renktaş!

• Schalke maçı ile ilgili sorular çıkana kadar bekle. :))

• Söylemiştin galiba ona benzer bir şeyler ama ben maalesef Gs'yi desteklemem. Çünkü her başarıyı bizim kafamıza kamak için kullanıyorlar. :))

Erkekler Ne Diyor 13

• şu hayallerde olmasa

0|0
    0|0
  • Bu defansla yarı finale çıkarsak iyidir.Ligi kazanırız ama.

0|0
    0|0
  • Senin Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum aklı sıra böyle sorular sorarak Galatasarayı komik duruma düşürmeye çalışıyorsun

0|0
    0|0
    • senin gibiler benim GALATASARAY'LIGIMI ölçemez yada olup olmadıgımı! İyiki varsın GALATASARAY!

• Alırsınız:D diyorum :)

0|1
    0|0
  • Bu Rezalet futbolla Schalkeyi elersek öpüp başımıza koyalım

0|0
    0|0
  • CL o kadar kolay bır sey degıl takım sıstem olarak cok daha oturaklı olması ve bıreysel performansların cok ust duzeyde olması gerekıyor ceyrek fınale cıkalım hayırısıyla ve cıkarsak cok buyuk bır basarıdır

0|1
    0|0
    • çeyrek final bu kadroyla kesmez beni

• CL de boyle hedef olmaz oncelık olarak tur hedefımız ve su an cok zor bu kadro dedıgın eskısehır macında yuruyor yuruyerek CL de hıc bır sey yapamayız kadro kalıtesı olarak potansıyel var ama performans onemlı

• Evet hem lig hem şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız. Hatta süper kupayı da alacağız. Ligdeki süper kupayı da alacağız. Sonra kıtalararası şampiyon flan olacağız. Bir sezonda 5 kupa. Arkadaşım umut güzeldir. Ancak bu sene için fazla ümitlenmemek lazım. Bu sene hedefimiz gruplardan çıkmaktı ve başardık. Şimdi çeyrek final oldu. Seneye de hedefimiz çeyrek final olacak. Sonra basamak basamak çıkacağız. Her şey öyle 1 senede olmaz.

Ama lig şampiyonu oluruz

0|0
    0|0
  • Alırsınız:D diyorum :)

0|0
    1|0
  • Ligde şampiyonuzda ŞL de yarı final iyi ve bu senelik yeterli bi başarıdır.ŞL şampiyonluğu için bana göre en büyük aday Münih-Real ikilisi ama Milanında sürpriz yapabilecğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • dünya kupasını bile alır.

0|0
    0|0
  • Bir Gs li olmama rağmen ancak hayal olabilir CL

0|1
    0|0
  • Şampiyonlar ligini alır da ligi bilmem.

0|0
    0|0
  • Püff

0|0
    0|0
Yükleniyor...