Bir asosyalin dramı..

Başka bir okuldan bu okula geldiğim için haliyle biraz dışlanmıştım sonra alışırım dedim ama aylar geçti dahada sessizleştim bu konuda sınıf arkadaşlarımın payıda var tabii çünkü benimle anca eziklemek,can sıkntılarını gidermek egolarını tatmin etmek için konuşuyorlar sürekli herkes bana emir veriyor bundan bıktım sınıftakilerle konuşmaya çalışıyorum ama genelde tersliyorlar anca işleri düşerse bazen ağızlarının payını vermek istiyorum ama laf sokma konusunda iyi değilim resmen beni kulanıyorlar kimseyle kavgamda olmadı normal biri olmak sanki onlara batıyo gibi aslında konuştukları konular hakkında bir sürü söylecek lafım varken o ortam dolayı diyemiyorum son zamanlarda da sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım tek başıma okulda mal mal geziyorum,sorunlu olmadığım halde sorunlu imajı uyandırdım onlarda sessizleşince,günde konuştuğum 10 cümleyi geçmiyor cidden bıktım bu durumdan sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de asosyalim ama böyle bi sorun yaşamamıştım hiç. bu asosyallikten farklı bişey

Çok mu ezik duruyorsun ne.. gören kişi hiç olmazsa bulaşmamak varken ezebiliyor..

Bi gün patla u halde bazı şeyleri anca o zaman değiştirebilirsin.. sana kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yani kendin gibi akıllı cok cazgır olmayan dominant olmayan bir arkadas bul 1 tane olsun ama tam olsun derler uzuldum aynı okulda olsaydık arkadaslık yapardık

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer ya boşver takma sende sorun yok bulunduğun ortam kötü sen asosyal görmemişsin mahallede birtane arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • O zaman ezik olmayı kesip karşılık vermeyi dene. Gerekirse her birinin ağzını burnunu parçala. Damganı vur daha fazla ezilme. Olaylara sessiz kalma ve konuştuğun zamanda sesin gür çıksın.

0|0
    0|0
  • Valla sende kendini arkadaşlarına değil dersine ver bence. Ayrıca durumunu küçümsemiyorum zor durum ve kendine 1 yada 2 sağlam arkadaş edin gerisini boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • zor durum... allah kolaylık versin ama bu böyle devam etmez psikolojin bozulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lise kaç?

1|1
    0|0
  • Bu hayat kimin?

SENİN!

Öyleyse kendin için yaşa:))Başrol sensin:)Takma kimseyi..:))..Başkalarına göre yaşarsan/yönlenirsen,senin değildir bu hayat..

Sınırı aşmamak kaydı ile tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...