Burun büyüklüğü sorun mudur?

Sınıfımızda bi çocuk var saçları harika kaslı uzun boylu ela gözlü ve çok yakışıklı hem zeki biri ve dersleri benden iyi herkezle arası iyi kibar bir çocuk fakat tek sorunu burnu burnu kemerli ve biraz büyük siz olsaydınız onun hakkında ne düşünürdünüz ? sevgiliniz olabilir miydi ? cevap bekliyrm erkekler sizde düşüncelerinizi yazın

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• :D bence söylediğin özellikler kolay bulunmuyor Hem onu Allah öyle yaratmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkekler güzelleşiyor,kadınlarsa çirkinleşiyor. Kız arkadaşım bunu neden dedi bilemiyorum ama erkekte bu tür şeyler kafaya takılmaz sanırım. Mükemmel aramak biraz mantıksızlık olur

0|0
    0|0
  • Yaradab böyle yaratmış derdin varsa ona yakar

0|0
    0|0
  • Evet öpüşürken cok sıkıntı Yaratıyo .s

0|0
    0|0
  • Eğer sorunsa ben yandım demektir

0|0
    0|0
  • Benimde büyük neden sorun ediyosun yaradan böyle yaratmiş...

0|0
    0|0
  • burnu büyük olanın demişler:))

0|0
    0|0
  • o sana çirkin mi gözüküyor yoksa başkalarının düşünceleri mi önemli?

aaa kıza baaak kocaman burunlu bi erkekle beraber saaalak saaalak saaalak

0|0
    0|0
    • hayır çirkin gözükmüyor aksine yakışıklı fakat onu hiç tanımayanlar kötü yorumlar yapabilir gibi buda ağırıma gider doğrusu

• senin ağrına gidiyor ama o burunla yaşayan ta kendisi.. Adamın aştığı bi şeyi sen neden sorun ediyorsun.

link Daha geçen hafta İbrahimoviç'in burnuyla dalga geçti karşı takımdan bir oyuncu.. İnan bana Dünya'da onun hareketini en az takan yine İbrahimoviç olmuştur.. zaten cevabı yapıştırmış hemen :D

Herkes beyaz hadi siyah olanla dalga geçelim ne kadar olgun bi davranış bu?

• bu kızlar neler neler istiyor uzun boylu, yakışıklı, zeki birini bulmuş birde burnu kemerli diyor

sen çok güzelsindir.

0|0
    0|0
  • burnunun uyuk olması degısık uzunvlarınını kucuk olmasından daha kucuk bır sorundur

kızım manyakmısının pazardan mal mı satın alıyon kurbanlık burnuna bakıyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerde kötü durmuyor aşırı değilse

0|0
    0|0
  • ne zamandan beri sevebilmek için dış görünüşe bakar olduk

0|0
    0|1
Yükleniyor...