Para Biriktirmek ... ama nasıl ?

oof yaa off para biriktiremiyorum.

çalışıyorum . yemiyorum çarçur etmiyorum ama

yokk yani bu zamanda az maaşla

biriktirdiğin 3 kuruşun bile değer kaybediyor.

aranızda para biriktirme konusunda önerisi olan var mı?

banka mevduatlarındaki faizler düşük :(

herşey kötü...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım sakın anlama ama aldığım para 1000 lira demişsin ve bu miktar şuan bu ülkede açlık sınırı olarak kabul ediliyor.hatırı sayılır bir birikim yapmak çok zor,ne deyim emekçiyi,çalışanı bu duruma düşürenler utansın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• borçlan yanlış duymadın borçlan ilerde değer kaybetmeden satabileceğin bişey al onun borcunu öde ;)

0|0
    0|0
  • Şu sıralar altın alın diyorlar ama net bir bilgim yok araştırmadan girme bu işe. Paran artmadan köşede dursun istiyorsan yanında para bulundurma. Gerektiği kadar çek bankadan.

0|0
    0|0
  • gorende 1 kac mılyon tl varsanacak neden bırıkırıyorsun kı ekonomık durumun az ıse boswer kcuuk altın al madem yatırım ıstıyorsun her ay ne kadar gucun yeıyorsa al koy bı kenara

0|0
    0|0
  • altın şu an düşük ve karlı maaşı aldığın gün git en azından düşük gıramlı külçe al ilerde bulunmuş gibi olur

0|0
    0|0
  • İnternetten altın al

0|0
    0|0
  • ne kadar kazanıyosun

0|0
    0|0
  • bi araba felan al kredi çek öde. elinde kalır araban krediyi mecbur ödersin.

0|0
    0|0
  • bizgüne girmiştik, ayrıca her ay maşı alır almaz anneme gönderip yastık altı etmiştim. 2 sinin bileşiminin üstüne tazmiattan da ekledim. 7-8 civarı oldu sanıyorum. şu anda günde 4 lirayl yaşıyorum. sırrı burda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine bi kural koy bence her ay bütcene uygun bi miktarı yok sayıp bankaya yatır...biraz birikince karlı fonlar tahviller filan var bankalar yonlendiriyor seni bu konuda..

0|0
    0|0
  • kumbara yap bence bırıktıkce bankaya koyarsın

0|0
    0|0
  • Bende her ay ya 100 tl yada 200 tl koyuyorum kenara 5 ayda 700 tl biriktirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...