Galatasaray linesi transfer etmiş diyorlar?

Galatasaray sagbek için linesi transfer etmiş diyorlar hayatımda bu kadar uyduruk bir transfer görmedim kim bu lines donktan sonra lines yazık?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Feneri kadikoyde yenen bir takimda oynadigi icin almislar gelenegi bozabilmek adina..

1|0
    0|1
    • Yıldız transfer varken kim bu galatasaray bu sene şampiyon olmak istemiyor bu transferler 2. olmak için

• Sampiyon olabilmesi mucize zaten Turkiye kupası icin savassinlar onlara yeter..

Erkekler Ne Diyor 4

• Linnes'i izlemediğin için uyduruk transfer demen normal ama Linnes gündemdeki Will be Menuerle birlikte alınabilecek en iyi sağ bekti ve uzun yıllar bize sağ bek sorunu yaşatmaz.
    Ayrıca Donk dün gayet iyi oynadı hava toplarının nerdeyse hepsini kazandı Sneijder ve Podolski oyuncularla beraber oynayınca daha iyi seviyeye gelecektir.

0|0
    0|0
    • Linnesi izlemedigimi nerden biliyorsun? Videolarını izledim ama yeterli değil yıldız hiç değil millet yıldız transferi yaparken galatasaray molde takımından futbolcu alıyor molde bu sene çıktı piyasaya ona köy takımı deniyordu yönetici başarısızlığı

• Her yazdığın da allah BELANI VER SIN

• Tamam kardesim uzatmayın cocukmusunuz ben fenerliyim sen galatalisin diye kavga edecek yaşı gecmediniz mi?

• hanfendi linnesi tanımıyorsunuz sanırım ama müthiş bir transfer satmassak 6 sene bek sıkıntısı cekmeyiz

0|0
    1|0
  • Maliyetli transfer olacağina bu tarz topçular alsinlar sozum yok. Dün donk iyi oynadı golüde yazdı. Rakip karşiyaka gibi şeyler söylerseniz gülerim. Dün tarık yasin felan dökülüyordu. Bunun rakiple alakası yok istikrar önemli. Neyse Linnes desen zaten kaliteli bir sağ bek. Yaşıda genç izlemeden uyduruk denilmez.

0|0
    0|1
    • Galatasaray yıldız transfer etmek varken bunlar kim? Ben bu çapsız yöneticilere isyanım onu demek istemiyorum ama ünal aysal olsa tanınmış yıldız transfer etmişti geçmişte gördük millette diyecek ki galatasaray 2. lik için bu transferleri aldı haklılar nu demekte

• Zaten ne geldiyse şu yıldız transferlerden geldi:) örnek vereyim Drogbayı severim yarari fazlasiyla oldu ama şu da bir gerçek 1,5 yılda 15 milyon eurodan fazla para aldı. Elmander geldiğinde kimse tanımıyordu. 10 tane Burak Yılmaz etmedi mi? O zaman ki transferlerin hesabı şimdi çıkıyor. Ünal Aysal iyi başkandı zamanında teknik direktörlerin kararlari bile şu an takimi batirmaya yetiyor. Umut bulut denen kazmanin otomatik sözleşme yenileme maddesi fatih terim dönemindeydi sanırım. Yıldız transfer başarı getirir ama kısa vadede. En az 5 yıl yıldız transfer beklemeyin. Demek istediğim önyargılı davranmamak. Linnes 24 yaşında neden yıldızı biz yaratmiyoruzda satın alıyoruz? Türkiyede ne zaman porto gibi oyuncu yetiştirmeye başlayacak merak ediyorum. Hazıra konmayalım. Geçen sene ki kadromuzda pek bir değişiklik yoktu giden Meloydu bir tek. Ona rağmen şampiyon olduk.

• Yıldız transfer demek kombine demek forma demek taraftarlar yıldız transferi için maça gidiyor formayı alıyor tecrübesiyle zor maçlarda etkisini gösteriyor rakibini transferlerde eziyor psikolojik üstünlük sağlıyor burak yılmaz kendi egosu yüzünden forvet alınmıyor sampiyonluk artık bu sene zor 2. lik için transfer yapıyorlar

• En fazla ikinci olur bunlar Şampiyon Fenerbahçe ye yetişmeleri imkansız

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...