Sorum kızlara sevgılınız sızı aldatsa ve köpekten beter pişman olsa bi şans daha verırmıydınız???

soru basit bı sekılde erkek arkadasınız sızı aldatıyor ama cok pısman oluyor kapınıza kadar gelıyor aglıyo sızlıyo gözunuzde dahamı küçülür yoksa bi şans verırmısınız?

0|0
24|4

En İyi Kız Görüşü

• bir erkek zaten böyle bir şey yapıp sonra geri dönmeye çalışıyorsa gözümde (0) dır değeri erkekte kadında yaptıklarının sonuçlarına katlanmalı ;) erkek gururlu olmalı yaptıysa böyle bir şey sonuna kadar arkasında olmalı sonuçlarında kaybetmek varsa bile ;)

0|0
    0|0
    • pekı bı yanlıs anlasılma varsa ne yapmalı duzeltmek ıcın ugrasmamalımı gururuda gıtse hanı erkek adam sevdıgını ne olursa olsun bırakmazdı sözlerı ne oluyo pekı

• aldattınmı sen onu söle bana ? gözlerime bakta konuş derim zaten kaçırıyorsa gözlerini aldatmıştır insan psikolojisi bu;) madem ispatı yok ve yapmamış bunu başarabilirse affederim ;)

• uzak sehırlerdesınız dıyelım kapına kadar gelıyo gözlerınede bakıyo söyluyo ya bence kızların ustune gıtmıceksın yapsan bıle cekıp gıdıceksın o zman dahada yaranırsın:))

Kızlar Ne Diyor 23

• veririm.Kuldur hata yapar tabi ona karşı sevgim bitmemmişse eğer duygu durumuma bağlı eğer sevgim bitmişse ne yapsa boş.Ona umut vermem sen yoluna ben yoluma derim.

0|0
    0|0
  • Vermem.İhanetin affı yoktur.

0|0
    0|0
  • Şansı asla olmaz , istediği kadar pişman olsun ...

0|0
    0|0
  • köpek gibi pişman olmak nedir allasen.

0|0
    0|0
    • yanı aglıyo sızlıyo pısmanlıgını gösterıyo

• neden 'köpeğim oyun oynarken elimi ısırdı ama, insanlar gibi pişman. ağlıyor sızlıyor,' demiyoruz? öf

• sen burdamı yasıyon ne dıyon:))

• tabikide bi şans daha vermezdim olan bana oluyo sanki onane.

0|0
    0|0
  • Bunu bizzat yaşadım. Beni onlarcasıyla aldattığnı öğrendim.. Benden af dilediği zaman zarfı içinde bile yapıyordu bunu biliyordum. 1 senedir barışmak için uğraşıyor ama kapımda ölse BA RIŞ MAM.

0|0
    0|0
  • yaparken aklın nerdeydi tekar ı kıza git benden uzak ol karsıma cıkma der Allaha havale ederim sürünsün affetmem ...

0|0
    0|0
  • bir tekme de ben atarım

0|0
    0|0
  • ben aldatsam köpek gibi pişman olsam sanki o beni affedecek. aynı haltı yiyorsun kadın yapınca kaşar, erkek yapınca yaşar.

0|0
    0|0
    • şans veren erkeklerde var.bende kabul etmem.ama erkeklerle kadınlar bence farklı her konuda esıt olsalarda bu konuda asla olamazlar

• ya bu olay kızdan kıza değişir. benim başıma Allah böyle bir şey vermesin inşallah bir kez soğursam kolay kolay ısınamam eski muhabbeti, alakayı bulmasının imkanı yok gibi birşey, senin kız arkadaşını bilemem etrafımda böyle meseleden affedenini gördüm

• sana katılıyorum :)

• hayır vermezdim.

0|0
    0|0
  • aglayıp sızlarsa gozumde kuculur evet. ve bir sans daha vermem. ama, hissettirmeden- duygusal bag kurmadan iliski yasamasına karsı degilim

0|0
    0|0
    • ee arkasına bakmadan gıtse daha ıyı olur dımı

• dusundugun kadar degilmis demekki :)

• bılmıyorum.ama hayat bazen cok acımasız:)

• 3 harfli bişeyi alır

cin diil nann

0|0
    0|0
  • beş nokta avuç patlatan kalp tekniği uygularım. bu da bir şans sayılır

0|0
    0|0
  • Aldatırken aklı neresine kaçmış?

0|0
    1|0
  • şans veririrm

0|0
    0|0
    • gözunde dahada kuculmezmı hanı yalvarıp yakarması

• :))) mucxx nilca

• neden korktun

• aldatmış olması affedilebilir ama köpek gibi pişman olması affedilemez.

0|0
    0|0
  • Kopekler sadik olur. Kopek kadar pisman olmasi namumkun.

0|0
    0|0
  • ben kıyamamm :(

0|0
    0|0
  • Vermezdim.

0|0
    0|0
  • ben seviyorsam bir şans daha veririm..ama aklıma hep gelir hep tedirgin olunmaz soğuyadabilirim...

0|0
    0|0
    • cınsel ıhtıyaclarını karsılamıyosunuz dıyelım erkek mılletıde bellı zaten.kadınlar kendılerını tutabılır ama erkekler tutamaz

• Çıkmasın o zaman o bok kuyusundan :D

• :)

• aldatmaya ikinci bi şans veremem diye düşünüyorum versem de sürdüremem...

0|0
    0|0
  • aslaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • 8 kere şans verdim . :) o zamanlar seviyordum şimdi nefret bile edemiyorum.. değişmeyen tek şey o hala köpek..

başkası için asla yapmam 1 kerede siler atarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O saatten sora bana güvenmesini nasıl beklerim, bana güvenmeyen birisine nasıl güvenebilirim. Tamam yedik bi halt diyelim, hep aramızda ağır kasetli kalacak bi mevzu. Zaten en başta düşünürsek, neden aldattım? bitmiş demek ki neyin pişmanlığı.

0|0
    0|0
    • hayır sevıyosun ama uzaksın cınsel ısteklerın var erkegız bılıyosun buna karsı koyamıyosun yapıyosun sevdıgınlede hıc bısekılde yasayamıyosun cınsel anlamda hıc bısey ne yapardın mucadele etmezmıydın

• aynı şeyi kadınım dediğin insanın bir başka erkeğin altında inlerse de söyleyebilir misin? sanmam. benim midem almaz.

• ALLAH koruusn.sadece fıkırlerı merak ettım.kabul edende var etmeyende bu kısye göre degısır

• aldatmışsam vardır sebebi ... pişman olmam kapısına gitmem ağlamam sızlamam yaptım der geçerim neden yaptırdın sen kendine sor derim birde. hiç bir erkek ve kadın nedensiz aldatmaz

0|0
    0|0
  • tabiki hayir

0|0
    0|0
  • O beni aldatsa, ben asla affetmem; bu yüzden onun beni affetmemesini anlayışla karşılarım.

0|0
    0|0
    • mucadele etmezmısın

• Şayet bahane uydurulacak bir durum varsa, "sandığı gibi olmadığı" ayakları falan yaparım ama herşey ortadaysa, yani aldattığımı kesin biliyorsa yapacak birşey yok.

Çok seviyorsa kızlar aldattı bırakmaz zaten.

Yükleniyor...