Nasıl spor yapabilirim?

Arkadaşlar spor salonuna gidemem oraya para veremem. Dışarda koşuda yapamıyorum. Sabah erkenden kalkıp koşsam etrafta it piç var bizim burada hep. O gün bir kızı sıkıştırmışlar. Etraf torbacı kaynıyor. O yüzden annem izin vermiyor zaten bende gitmek istemiyorum. Eve koşu bandı alsak oda olmuyor. Tek çarem kalıyor oda evde internetten bakarak egzersiz yapmak. Bildiğiniz göbek kalça ve bacak eriten ve gerçekten ise yarayan hareketlerin videosu varsa atabilir misiniz?

0|0
9|35

En İyi Erkek Görüşü

• ya Masa varsa ayaklarını oraya dayayarak mekik çekebilirsin şınav zaten normal. Su şişelerine kum doldurursan yani bulabilirsen kum kum doldurman daha iyi olur yoksa su doldur ve 3er set şeklinde onlarla çalış 1 litre ile başla ve artırarak devam et. 5 litrelik şişeyede aynı şeyi yaparak iki elinle otur kalk ya da sırt kasların için arka kol için çalışmalar yapabilirsin. onun haricinde durduğun yerde egzersiz ve esneme hareketleri yaparakta bunlara yardımcı olabilirsin. Masa dediğim gibi çok iş görecektir internetten araştırarak masayla yapılabilecek spor hareketlerini ayrıca detaylı şekilde inceleyebilirsin :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• google play store da uygulamalar var karın için ya da diğer bölgesel egzersizler için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Netten spor hareketleri araştırıp onları düzenli ve set set yapman lazım zaten bunları yapsan bayana yeter kas yapmanıza gerek yok sıkılaşma olsun. Mekik ve kalça egzersizlerine bakacaksın 20 mekik çektin diyelim 30 sn bekle 30 çek 20-30-30-20-15 gibi setler yap, telefonuna indirebilirsen runtastic in uygulamaları çok güzel. Yoga hareketleri sıkılaşmanı sağlar onlara da bak.

1|0
    0|0
  • Eger Android kullaniyorsan (iosde var mı bilmiyorum) Sana 3 tane program önericem bunlarla evde cok iyi form tutabilirsin. Ama hareketleri yapmadan önce ısınma hareketleri yapman gerektiğini unutma sakın. Programlar ise bunlar; http://i.hizliresim.com/L1yk2b.jpg

Son derece faydalı uygulamalar. Bende son 1 aydır bunları kullaniyorum ve gercekten işe yarıyor. Tam bir öğretmen havası var. Bana güvenebilirsin.

1|0
    0|0
  • fitsharp adlı siteyi takip et
    dua et bana

1|0
    0|0
  • En kötü kendini sakatlarsın, zamanını boşa harcarsın. Hiçbir şey bilmeden evde yapmanı önermem. Evde yapacağın iki-üç hareketle ne yazıflayabilirsin ne de sıkışalabilirsin. Bedenini zorlaman lazım. Önce git bir spor salonuna bilgi edin, antrenman çeşitlerini öğren ondan sonra geç evde istediğin gibi takıl.

1|0
    0|0
  • çok basit. google amcaya ''workout program at home'' yaz ve görsellerden faydalan. kimseyi dinlemek zorunda kalmazsın.
    bizim ülkede ne yazık ki sporun da içine ediliyor herkes kafasından bir şey atacaktır. biraz araştırma yap kendi yolunu kolayca bulursun.

1|0
    0|0
  • walla evde 30 dk boyunca hızlıca koş hiç bişeyin kalmaz bizim ev büyük bir koşuyom alla alla kimse tutamıyor deliler gibi :D

1|0
    0|0
  • dün izlemiştm sende izle bak
    https://www.youtube.com/watch?v=7uZPkm2Vf00
    bunu izleyebilrsin

1|0
    0|0
  • devletin yaptırdığı herkese açık yerler var, park tarzı spor aletleri var, oralardan başlayabilirsin. yürüyş yapabilrisin. belli bir yere kadar, mesela ben haftada 20 km yürüyüş yaparım. mp3 ile iyi gidiyor.

1|0
    0|0
  • en son karın egzersizi yaparken boynum tutuldu ne alakaysa 😄 dahada yapmadım

1|0
    0|0
  • p90x diye bir set var onu netten al yapabiliyosan yap

1|0
    0|0
  • ıp atla evde

1|0
    0|0
  • Hahi ordan hem şişman hem cimri kız seni az ötede oyna

0|0
    1|0
  • Ablacım Paly store de 10 larca program var birini indir başla işte

1|0
    0|0
  • evde plates yapablirsin

1|0
    0|0
  • Ewde hareket egzersizleri var onlari yapmaya basla birde ekmegi bugday tamamen kes verirsin

1|0
    0|0
  • ev egzersizleri diye youtube da arat birçok video bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Eve koşu bandı al :)

0|0
    0|0
  • Dumbell al ise yariyor

1|0
    0|0
  • andorid telefonlar ıcın programlar var egzersiz programları. ınternetten arastır bak onlarla duzenlı sekılde yaparsın sporunu

0|0
    0|0
  • evde yap

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş alıştır kendini yürüyüş yapmakla başla zamanla koşmaya başla böyle böyle ilerle. Hem spor yapmaya alışırsın hemde senin için rahat olur

0|0
    0|0
  • Spor salonu 3 aylık 350 lira en lüksü o kadar mı fakirsin.

0|0
    1|0
  • pilates yapabilirsin. vucudugunun tamamını etkisi olur

0|0
    0|0
  • plates topu ve direnc bant ile evde raahatca spor yapabilirsin günde 30 dak. seni istedeiğin form sokar kosu yerine evde ip atla mis :D

0|0
    0|0
  • en iyisi merdiven :) med cezir'le

0|0
    0|0
  • kaç kilosunuz

0|0
    0|0
  • selam vıdeoya gerek yok bn spor hocasıyım zaten evde bı havlu ıle dahı gayet ıyı spor ve egzersıs yapabılırsın

0|0
    0|0
  • hahahah :D bu genişlik

0|0
    0|0
  • itleri görünce daha hızlı sporunu tamamlarsın :D

0|0
    0|0
  • tam olarak ne istiyosun önce onu belirle niyetin zayıflamaksa önce gıda tüketimini azalt

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• en güzel egzersiz merdiven çıkmaktır üst bacak kalça komple çalışıyor. merdiven varsa evinizde orada yap veya tahta kasa bişeyler diz kendine birkaç basamak yap sürekli in çık zaten hemen yorulduğunu göreceksin. fayda edecektir eminim.

1|0
    0|0
  • telefonuna hard fox six pack uygulamasını indir 42 günlük bir programı var ben yaptım gerçekten karın kalça basen sıkılaştırıyor inceltiyor yani. sıkı bir diyet uygulamadığım halde işte yaradı

0|0
    0|0
  • Valla öyle bin yerde sormuşsunki herkesin aklı kendine yanı burada yazılanları ne sen duyguların sana bir faydası olur ne bişey

0|0
    0|0
  • Nerdesin sehir olarak

0|0
    0|0
  • jıllıan mıcheals 30 day shred

0|0
    0|0
  • Bosver bunlari, gel birlikte madoya gidelim sana bir tatlı ismarlayayim

0|0
    0|0
  • Duygu ozaslana videolarina bak