Gereksiz şımarık insanlardan nefret ediyorum..

koskoca kız çocuk gibi bebek gibi konuşuyor azının ortasına patlatasım geliyor.. iki sevgili düşünün oyş minnoşum diye kızın burnunu sıkıyo mıc mıc mıc nefrettttt siz nasıl karşılıyorsunuz şımarık halleri ?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Dogru herkes sıkılır da ara sıra yapsın kızlar güzel oluyor ama di mi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Niye sorun ettin ki, o iki insanın birbirine sevgisini gösterme şekli o demek ki, uyuz falan olmuyorum aksine hoşuma gidiyor.

(YAPMACIK OLANLAR DEĞİL TABİ, DOĞAL OLANLAR)

0|0
    0|0
  • hatun kişinin çocuksu tavırlarından hoşlanan birisiyim ama abartmamalı

0|0
    0|0
  • Eğer kendi aralarında böylelerse normal. Ama sokakta ama böyle kazma hareketlerde yapıyorlarsa milletin içinde dengesizlik. Hani normal öpüşüp koklaşmayı anladımda minnoşum nedir ya? :d. Hele birde erkeğe söyleniyorsa.

0|0
    0|0
  • Gerzeklik olarak karşılıyorum. Hatta umuma açık yerlerde önümde yavşaklık yapan kişileri ilk başta sözle uyarıyorum. Sonra O mekanın sahibini uyarıyorum.

0|0
    0|0
  • Yerine göre güzel her zaman çekilmez

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum ve öyle insanlardan uzak duruyorum,sende öyle yap,takma.

0|0
    0|0
  • Bir de böyle içlerine kedi kaçmış gibi miyav miyav konuşan kızlar yok mu agresifleşiyorum hemen onlara karşı. Çok itici geliyorlar.

0|0
    0|0
    • :D aynen ya sevgili görmekten tiksindim sayelerinde

• bende kalsın :)

• ağlarım bak susturamazsın sonra

• İlişkide ciddiyet önemlidir. Sırnaşmanın yeri zamanı ve adabı vardır. Katılıyorum sana nefretine nefretimi de ekleyerek 5 veriyorum :)

0|0
    0|1
  • Aynen senin gibi ağzının ortasına patlatasım geliyor =)

0|0
    0|0
  • bide sokak ortasında sulu sulu bağırarık konuşur ya mnaaaa

0|0
    0|0
  • la bi gidin diyesim geliyor :)

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • yapmacık insanlar vardır sinir sistemini felc eden

0|0
    0|0
  • hic hos degil.

0|0
    0|0
  • :D evet çok güzel oldu bu

0|0
    0|0
  • bagazlarini sikmak istiyorum :)

0|0
    1|0
  • Ben de itici buluyorum

0|0
    0|0
  • Ben uzaklaşırım. Bir arkadaşımın arkadaşı bile olsa aynı ortamda görünmek istemem. Birisi vardı hatta evlenmişlerdi. Tekila falan içiyorduk. Öyle dediğin gibi konuşmaya başlamışlardı. Bayaa rahatsız olduğumu hatırlıyorum. İşini ciddiyetini bozuyorlar.

0|0
    0|1
    • nickin başına 'mimar' statüsünü koyarak özgünlük yaratmaya çalışmışsın ama olmamış.

• nickimi değiştirmeye çalışıyorum böyle kaldı. Bildiğin bir yöntem varsa söylersen sevinirim.

• ordan hemen uzaklaşırım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bendeeeeee

0|0
    0|0
  • asırısı kotu duruyor bencede

1|1
    0|0
  • aynen tatlım aynen hiç sevmediğim tiplerdir

burdada var öyle şımarık kızlar bebek gibi konuşanlar ağızlarının ortasına terliği yapıştırasım geliyo

0|0
    0|0
  • cok boktan bir durum ve de acinasi,avrupada bu tur palyacolar yok iyiki de yoklar sana da cok hak veriyorum daha demin biri bana bebegim,sekerim,tatlim,bitanem falan diye hitap ediyordu kiz,bu nasil bir communicationdur anlamiyorum.zannedersem ilk 5 yilini hayatlarindan yasayamamislar cogu onun acisini cikariyorlar:DD

0|0
    0|0
  • yalarım onları. dışları reina içleri türkü bar <3

0|0
    1|0
  • Aynen yerinde yapılırsa iyi hoş ama erkek tarafı yapmasın kılıbık gibi geliyorlar bana, erkek her zaman ağırlığını bilmeli :)

0|0
    0|0
  • beş nokta avuç patlatan kalp tekniği uygulamak istiyorum

0|0
    0|0
  • bende bencillerden.

0|0
    0|0
  • evet bende

0|1
    1|0
  • Aferin sana.