Erkekler, böyle bir kizarkadasinizdan ne düsünürsünüz?

yasim 24. ben hep bir erkek istemissimdir hayatimda, yani sadece bir. simdi bir erkek arkadasim var, benim ilkim. birbirimizi cok seviyoruz. sevgilim olmadan önce, hep kendime demissimdirki, sevismede sinirlarimi bilmem gerek. simdiyse biliyorum , ama sevgilim benimle herseyi yasamak istedigini söylüyor.. benim kendimi hazir oldugum zaman diyor. ama ben evlendikten sonra düsünüyorum bunlari.. yanlismi? yani dogru düsündügümü saniyorum. sonunda onunla evlenmek isterim.. ama ondan önce olmaz. beni sevdiginden eminim. beni hicbirseye zorlamiyor..

erkekler ne düsünürsünüz böyle bir kizarkadasiniz olsa? onu istiyorsunuz, ama kiz evlendikzen sonra diyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• seni zorlamadığından ötürü seni sevdiğine emin olma sakın. başka sebeplerin varsa bilmem ama o bir kıstas değil.

1|0
    0|0
    • yok sadece ondan degil. biliyorum beni sevdigini.. yinede uyari icin tskler :)

• tamam :) tskler:))

• rica ederim herkes tamam der az kişi başarır. kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 7

• sen bakma erkek ister çizginde devam et ;)

0|0
    0|0
  • Senin düşündüğün doğrusu.Erkek arkadaşın anlık düşünüyor.Şeytanla pazarlık olmaz.

1|0
    0|0
    • evet, sadece cok istedigi icin öyle söylüyor.. tskler yorumun icin

• evlendikten sonra yap doğru olan bu pişman olmazsın..

1|0
    0|1
  • Mantıklı olan o zaten.Seviyosun diye altına gircek halin yok istiyo diye

1|0
    0|1
  • normali bu zaten.

1|0
    0|1
  • canın ne zaman isterse ozaman yap.sınırlama sınır esareti getirir

0|0
    0|0
  • Evlendikden sonraysa sonradir bir dahada ustelemem de seninki işi bitirip kacacaga benziyor skor pesindeeeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru olan o zaten çoğu insana göre ama evlenmeden öncede bişeyler yaşanmalı ki zaten yeterince yaşıyormuşsun.

1|0
    0|1
  • Erkeği kaybederim korkusuyla sakın böle bir şey yapma. Sen onunla evlenmeyi düşünüyorsun anladıgım kadarıyla, ama o öyle düşünmüyor olabilir. Söz uçar,sakın vaatlere de kanma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...