Halk pazarına gidenler.......

Pazardan sebze , meyve dışında aldığınız şeylerde oluyor mu ?

Birde duydugunuz ilginç pazarcı Türkçesinden aklınızda kalan var mı ?

Ben bir seferinde biraz falzaca geniş kalcalı bir bayana " Hey Maşallah yayla bunlar yayla " diyen pazarcının kadının ters çıkması sonucu Sattıgı incirleri göstererek " yayladan geldi bunlar abla o nedenle dedim " dediğinde çok gülmüştüm ...

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kadın çamaşır seçiyor satıcı tepesinde dikilmiş yok abla bu sana olmaz böyle yanlardan üstlerden taşar bak diyor kadında çamaşırı adamın suratına çarpıp edepsiiizz sen benim göğüslerime mi bakıyosun diyerek uzaklaşır :))

1|1
    0|0
  • öğle namazını denizde kıldı bu hamsii.. gel abla geell taze hamsi ... :D

1|1
    0|0
  • yurt dışında yaşadığım için böyle şeylerle hiç karşılaşmadım ama pazarlara gitmek isterdim hele yorumları görünce kesin gitmem gerek diye düşündüm harikasınız ya :D

0|0
    0|0
  • ilk ve son gttiğimde şortla gittiğim için uzaylı gibi bakmışlardı o günden beri gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Kız istemeye gidilir bu pirinçle...duyduğum en komiği buydu:)

0|0
    0|0
  • Güzel bayan geçerkene elmalar ayvalar yerli malı oluyor. Donu başına geçirip, sütyeni de olmayan memişlerine takıp "gel abılaa gell utanmaaaa" diye bağıran pazarcılar gördüm yeminnen.

0|0
    0|0
  • =)) sonuçta adam pazarlamacı ağzı iyi laf yapması gerekir.. demek ki işini iyi yapıyor.. =)

0|0
    0|0
  • pazara gidilirmi ya ipğrenç özllklede kadınlar o bişy seçerknki hallernden nefrt edyrm

0|0
    0|1
  • Domates için yanıyor bunlarrr damdan atladaaa gelll...

0|0
    1|0
  • bu pazarcılarda az i*ne değilll :D

0|0
    2|0
  • öğle namazını denizde kıldı bu hamsii.. gel abla geell taze hamsi ... :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pazarcıların sloganları çok matrak oluyor. Duygusal takılanlar da var, bezelye, domates, semizotunun mevsiminin geçmesine yakın,

bezelye elveda, domates elveda, semizotu elveda yazan pazarcılar var, duygusal takılıyo adamlar.

Sebzeyle vedalaşıyo adam, domatesi öpüp kucaklıyo, hadi bi dahaki yaza görüşürüz artık, elveda!

falan diye... :DDD

0|0
    0|0
  • Ah ahh.. Yazın 2 hafta pazarda çalıştım. :) Bir kaç gün sesim çıkmadı ilk defa pazarcılık yaptığım için. Ama daha sonra sesim açılmaya başladı. :) Kavun karpuz satıyordum. Gel abi abla! Tane 1 lira 2 lira! diye bağırıyordum. :) Ama ben pis espriler yapmadım. :) Mesela tam bir bayan geçerken '' Karpuzlara bak! karpuazlaraa!'' gibi. :) Pazarcılık zor iş. Müşteriyle uğraşması felan. Ben bu pazarcılık işini yapmadan önce pazara gittiğimde pazarcıların '' buyur abi abla kaç kilo alacaksınız'' diye atlamasından nefret ederdim ama artık öyle bir nefret yok çünkü ben de pazarcı olunca ben de yapmaya başladım. :))

Biraz uzun oldu herhalde. :))

0|0
    0|0
  • meyvede sebzebede yerine göre iş kıyafetlerimide alıyorum pazradan en beğendiğim pazarcı diyaloğo yiiiii kabağı salla göbeğiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • sutyen gıyıp sutyen satan yaslı baslı adamların yanı sıra

kadın camasırlara bakarken ilk dokunduguna '' o sana tam uygun abla alcaksan al sıkar öyle kullanırsın '' dedıkten sonra bayanın kacar adımlarla uzaklasmasına sahıt oldum:)

1|0
    0|0
  • Hep istemişimdir donu sütyeni kafaya takıp gel ablaa geeellll batan geminin malları bunlar die bağırmayı :D

0|0
    0|0
  • yirli yirli yirli abi bunlar yirli yirli . adamın dediği yerli yerli yerli abi bunlar yerli mallar diyormuş :)

0|0
    0|0
  • Geçen Pazar yaşadım.

Heyt be Marul diye aldım nar çıktı nar. :d.

0|0
    0|0
  • Gel abii gel ablaa Erkeği azdıran kadını kızdıran balık burda diye birşey duymuştum :)

0|0
    0|0
  • geelll aplaaam geelll.bir melloon

0|0
    0|0
  • üüüüüç tane bi millllyyyyyyyooon çoğu pazarda duyduğum bir replik :)

0|0
    0|0
  • hepsi çin malı bunların diye bağırıyordu adam. devreleri yakmıştı sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...