İlk bakışta hangi giyim tarzı dikkatinizi daha çok çeker?

Hani vardır ya ilk bakışta vauv işte budur diyebileceğiniz, gözünüze hoş gelen giyim tarzı nasıldır?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• güzel renkte bir koton pantolon, üzerine şık bir gömlek veya tshirt, uyumlu ayakkabı ve kemer, etkileyici bir parfüm.. daha ne olsun

0|0
    0|0
    • teşekkürler bu fikirleri topluyorum bi kutuda zaten :)

• hıım bişey değil bak daha spor giyiniyorsan bi fikrim daha var..vücudun atletikse fitilli bedeni saran t shirtlerden giyip altına güzel bir kotla tamamlayabilirsin

• atletik evet ama dar sevmiyorum adı gibi daraltıyor :) kot spor ayakabı özellikle gri renkli sweet tercihim ama fikir almam gerekiyor bayanlardan yinede aslında bir test gibi bişey bu teşekkürler bu arada güzel fikirler çıkıyor...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• beyaz bol bir t-shirt, buz mavisi dar olmayan kot pantolon, hoş bir spor ayakkabı...

kot şu çok bol pantolonlardan olmayacak... çok dar da olmayacak... erkeklerin dar t-shirt ve kot giymelerinden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • lacivert kot pantolon ,üstüne beyaz düz t-shirt ( bunun üstüne gömlek giyilip gömleğin düğmeleri açık kalabilir ) beyaz veya mavi tonlarda converse ,spor ayakkabı

0|0
    0|0
  • Mavi kot Ustune beyaz tshırt üstune beyaz mavi karelı gomlek altında convers saclar duzgun ama jole veya fon yok boyle bi erkek dikkatımı ceker :)

0|0
    0|0
    • hepsi güzelde bende saç yok :) diğer geri kalanlar tarzıma yakın zaten teşekkürler en bilginden faydalanmak güzeldi

• erkeklerde kot pantolon üstüne kısa kollu bir t-shirt (çocuk gibi olanlarından değil hey girl sexy man gibi şeyler yazmayanlarından :D ) üstüne kareli gömlek spor ayakkabı :)

0|0
    0|0
  • v yaka açık pembe tshirt yakıştırdıklarım arasında.

0|0
    0|0
  • Klasik ama Spor diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kadın için güzel olup olmamasından öte ben giyim zevkine çok dikkat ederim şahsen fiziğini hatlarını dojunda gösteren kıyafetler ilgimi çeker bunun içinde bayanda etek vazgeçilmezlerimdendir :P

0|0
    0|0
  • erkek gibi giyinen kızlar dikketimi çeker. olumsuz yönden tabi. mesela belinden kayıp düşecekmiş gibi duran pantolon, kafasında da beyzbolcuları andıran bir şapka varsa çok itici bulurum.

0|0
    0|0
  • siyah ceket, için sade siyah yada beyaz t-shirt altta kapalı renkte düz kot ve siyah yada beyaz karışımlı converse tarzda ayyakkıbı, deneyebilirsin her türlü ilgi çekersin ben denedim :)

0|0
    0|0
    • allah razı olsun amaç benim ilgi çekmem değil aslında burda bütün sorular bittikten sonra açıklarım zaten

• hmm farketmez hocam amaç ne bilmiyorum ama bu stil iyidir yani :)

• teşekkürler kardeşim öneri sepetine attım bu fikrini :)

• 1960'ların Fransa'sından esintiler taşıyan zarif kadınlar çok fena dikkatimi çeker..

Farklı görünmek adına birbirleri ile aynı cins giyinen çoğu kadın ilk başta pek çekici gelmiyor artık. Alıştı gözüm herhalde..

0|0
    0|0
  • Abartı giyimler dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • Dar kot pantolon üzerine güzel açık renkli dekolteye hayır diyemem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...