İlk bakışta hangi giyim tarzı dikkatinizi daha çok çeker?

Hani vardır ya ilk bakışta vauv işte budur diyebileceğiniz, gözünüze hoş gelen giyim tarzı nasıldır?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• güzel renkte bir koton pantolon, üzerine şık bir gömlek veya tshirt, uyumlu ayakkabı ve kemer, etkileyici bir parfüm.. daha ne olsun

0|0
    0|0
    • teşekkürler bu fikirleri topluyorum bi kutuda zaten :)

• hıım bişey değil bak daha spor giyiniyorsan bi fikrim daha var..vücudun atletikse fitilli bedeni saran t shirtlerden giyip altına güzel bir kotla tamamlayabilirsin

• atletik evet ama dar sevmiyorum adı gibi daraltıyor :) kot spor ayakabı özellikle gri renkli sweet tercihim ama fikir almam gerekiyor bayanlardan yinede aslında bir test gibi bişey bu teşekkürler bu arada güzel fikirler çıkıyor...

Kızlar Ne Diyor 6

• beyaz bol bir t-shirt, buz mavisi dar olmayan kot pantolon, hoş bir spor ayakkabı...

kot şu çok bol pantolonlardan olmayacak... çok dar da olmayacak... erkeklerin dar t-shirt ve kot giymelerinden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • lacivert kot pantolon ,üstüne beyaz düz t-shirt ( bunun üstüne gömlek giyilip gömleğin düğmeleri açık kalabilir ) beyaz veya mavi tonlarda converse ,spor ayakkabı

0|0
    0|0
  • erkeklerde kot pantolon üstüne kısa kollu bir t-shirt (çocuk gibi olanlarından değil hey girl sexy man gibi şeyler yazmayanlarından :D ) üstüne kareli gömlek spor ayakkabı :)

0|0
    0|0
  • Mavi kot Ustune beyaz tshırt üstune beyaz mavi karelı gomlek altında convers saclar duzgun ama jole veya fon yok boyle bi erkek dikkatımı ceker :)

0|0
    0|0
    • hepsi güzelde bende saç yok :) diğer geri kalanlar tarzıma yakın zaten teşekkürler en bilginden faydalanmak güzeldi

• v yaka açık pembe tshirt yakıştırdıklarım arasında.

0|0
    0|0
  • Klasik ama Spor diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kadın için güzel olup olmamasından öte ben giyim zevkine çok dikkat ederim şahsen fiziğini hatlarını dojunda gösteren kıyafetler ilgimi çeker bunun içinde bayanda etek vazgeçilmezlerimdendir :P

0|0
    0|0
  • 1960'ların Fransa'sından esintiler taşıyan zarif kadınlar çok fena dikkatimi çeker..

Farklı görünmek adına birbirleri ile aynı cins giyinen çoğu kadın ilk başta pek çekici gelmiyor artık. Alıştı gözüm herhalde..

0|0
    0|0
  • erkek gibi giyinen kızlar dikketimi çeker. olumsuz yönden tabi. mesela belinden kayıp düşecekmiş gibi duran pantolon, kafasında da beyzbolcuları andıran bir şapka varsa çok itici bulurum.

0|0
    0|0
  • siyah ceket, için sade siyah yada beyaz t-shirt altta kapalı renkte düz kot ve siyah yada beyaz karışımlı converse tarzda ayyakkıbı, deneyebilirsin her türlü ilgi çekersin ben denedim :)

0|0
    0|0
    • allah razı olsun amaç benim ilgi çekmem değil aslında burda bütün sorular bittikten sonra açıklarım zaten

• hmm farketmez hocam amaç ne bilmiyorum ama bu stil iyidir yani :)

• teşekkürler kardeşim öneri sepetine attım bu fikrini :)

• Abartı giyimler dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • Dar kot pantolon üzerine güzel açık renkli dekolteye hayır diyemem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...