Ryan DONK'a bayıldım , siz ne düşünüyorsunuz?

ileri uçta Umut BULUT'tan daha çok iş görür gibi bile duruyor :D siz nasıl buldunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Rakip Karşıyaka bırakalım da iyi oynasın

Lig de ne yapacak onu merak ediyorum.

Bize 15 numara Milan Baroş'u hatırlatır.

1|1
    0|0
    • kskya karşı bizimkileri de gördük :)... ah baros ah kimi sevdiysek gitti zaten

• sneijder gitmek istiyor bence zaten , podolski takıma uyum sağlamış değil , muslera tek çaremiz yakında gol atmaya çıkacak diye korkmuyor eğilim :D :D yeter lan artık diyerek :D

• Sahada ki hırsını görünce aklımın ucundan geçmiyor. :D Podoslski bence ısındı. Vallahi defans oyuncusu olsam yüzüne bakamam :( O kadar mahcubuz lan

En İyi Kız Görüşü

• Bayıldım mı dedin sen iyyyyy çok kötü ya başka futbolcu mu kalmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk maçına göre gayet iyiydi, top kazanma becerisi ve ayağındaki topları olumlu kullanma becerisi üst düzey gözüküyor ama teknik kapasitesi bir Melo değil.
    Şahsen ben hala Melo'nun gelmesini isterim

1|0
    0|0
    • Melo takımın hırsıydı resmen , bir bakıma ruhuydu , gitti ne hırs ne de ruh kaldı takımda , gelecek diye haberler çıktı ancak yalanlandı. bilmiyorum gelse mükemmel olur

• Melo şu anda Turkiye ligindeki butun ön liberolardan daha iyi şu anda sahada Sneijderden başka kaybedince çılgına dönen kim var.
      Zaten bu yönetimin alacağınıda sanmıyorum

• Defansif yönden kalitesini gösterdi. İlk maçından gol atıp özgüven kazanması çok iyi oldu. Yanına selçuk değilde daha kaliteli biri lazım bize.

1|0
    0|0
  • donk ilk maçında harikalar yarattı karşıyaka maçı ölçü olmaz ama harika transfer 2. yarıda çok katkısı olucak takıma özelliklede hava toplarında

0|0
    0|0
  • umuttan daha ıyı oldugu kesın

0|0
    0|0
  • Tek başına is yapmaz

1|0
    0|0
  • bir çay için :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0