Sevgilinizin ne giymesine karışırsınız?

Sorum erkeklere kız arkadaşınızın ne giymesine karışırsınız? Makyaj yapmasına saçını düzleştirmesine karışırmısınız?

0|0
0|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• sevgilim olmadı hiç ama olsa karışırmiyim asla öyle yok herşeyini ben bilirim giyeceni ben söylerim de demem saçma sapan birşey kadın eşya değildir hiç kimsenin karışmaya hakkı yoktur eşi bile olsa ve hani bana şu nasıl bu nasıl derse fikrimi derim ama karışmam mini bile giys birşey demem sadece dikkat etsin oturup kalkarken felan o yeter kendini bildikten sonra karışmak ne hattıme ki

2|0
    0|0
  • Doğru yerde doğru şeyi giydiği sürece giydiğine karışmam. Güzel bir mekanda eğlenmeye gidiyorsak yada bir yere davetliysek mini etekde giysin, dekolte de. Zaten benim kız arkadaşım beni utandıracak şekilde giyinmez :)

Makyaj kısmı için aynı şeyi söyleyemem. Ben ağır makyajdan hiç hoşlanmıyorum benim yanımda yapmasını istemem. Ruj,kalem tamamdır fazlası kızları çirkinleştiriyor bence...

1|0
    0|0
  • Bu sorunuzun cevabını siz verebilirmisiniz lütfen. Yüzünü gözünü aşırı derecede boyamış, bacakların ,gögüslerin büyük bir kısmı görünüyor vucut hatları belirmiş bir şekilde giyinmekmi yoksa aşırıya kaçmadan daha mütevazi bir makyaj ve fazla dekolte olmayan elbiseler giymekmi daha uygun Başkalarının dikkatini hanğisi daha fazla çeker. Hangi erkek yanındaki bayana başkalarının bakmasından rahatsız olmaz

0|1
    0|0
  • karışmam ota bka.

1|0
    0|0
  • Fazla makyaj yapmasına karşıyım, oje yaparsa ve rengi çok absürt renkler olursa karşıyım, açık giymesini sevmem, çok janjanlı şeyler giymesini sevmem yolda yürürken milletin bakışlarının üstünde olması hiç hoşuma gitmez. Milletin bakışlarını engelleyemeyeceğimize göre kız arkadaşıma bu konuda dikkatli olmasını söylerim. Ama öyle emir vaki yapmam yeri geldiği zaman kırmadan incitmeden söylerim zaten karşı tarafta anlayışla karşılar yeter ki bazı şeyleri doğru zamanda söylemeyi bilmesini bil.

1|0
    0|0
  • Makyaj yapmazsa niye yapmıyorsun ben seviyorum derim karışırım. Saçlarını niye siyaha boyamıyosun derim onada karışırım. Etek giymezse niye giymiyosun der onada karışırım ama toplum içinde tüm bakışları üzerine çekecek şekilde fazla seksi giyinmesine izin vermem.

1|0
    0|0
  • Mini etek ve aşırı dekolteye karışırım. Ama yerine göre bunları da giyer. Kalkıpta bi cafe' de otururken yada avm' de gezerken o şekilde olmasını istemem. Makyaj yapmamasını söylerim çünkü doğalken hem daha güzel hemde öptüğüm de ağzıma berbat tatlar gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • aşırı dar şeylere arşıyoım..birde kısa bacaklı ve tombut birbayanın etek giymesine.

1|0
    0|0
  • Güvenıyorsam asla..

1|0
    0|0
  • Saçını düzleştirmesine dayanamam sevgilim çinli olsa çine savaş açarım.

0|0
    0|0
  • ben giyimine karışmam.ama tavsiyelerde bulunabilirim.kadınımın şık olması benim için önemli.sonuçta beni yansıtıyor

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir onun dışında temiz doğal olması hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Karışmak istedikten sonra hepsine karışırım :D

Öle abuk subuk şeyler giyerse karışırım onlarında ne oldugunu biliosunuz makyaja karışmam.

0|0
    0|0
  • Bir şey giydiğinde mesela beraber geziyorken sürekli etraftan bakışlar gelecekse, sıkılırım ben, karışırım o zaman.

0|0
    0|0
  • bana güven verdikten sonra hiç karışmam

aklı başında olmalı aşırıya kaçmamalı

bunu kendide bilir mutlaka

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın ne giyeceğine karışmam tabi sonuçta o benim için giyiyordur onu ama evlenince sadece benim için giymesi gereken şeyleri benim yanımda giymeli..

0|0
    0|0
  • saçına bişi demem kapalı çünkü:DD

tabi karışıyom tepeden tırnağa benim dediğim gibi giyindiriyom

1|0
    0|0
  • iç organlarını göstermeye çalışmasın yeter:)

0|0
    0|0
  • hicbirseyine karismam . akli yok mu ki ben duzelteyim onu.

1|0
    0|1
  • gayett rahatım hiiiç karışmazdım olsaydı :=)

0|0
    0|0
  • dekolte yasak kırarım kemıklerını :)

0|0
    0|0
  • yokki karişayim:)

0|0
    0|0
  • bacaklarını göstericek şeyler giymesi hariç sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • aşırı açık vücut hatlarını belli eder şekilde giyinmesi beni rahatsız eder açıkçası.

0|0
    0|0
  • heralde yanı

0|0
    0|0
  • karışana değil karışmasına izn verene bak

daha bu yaştan başlıyo kezbanlığınız..

0|0
    0|0
  • Hiç bir şeyine karışmam. O ne giyeceğini bilir.

0|0
    0|0
  • sonuncusu hala pamuklu don giyiyordur. Sağlıklıymış deyip deyip giyiyordu. Soğuttu kendini benden.

0|0
    0|0
  • giyinmeninde ortamı var.

mütavazi semtlerde mini etek giymeye tamamda

bazı yerler var.kız arkadaşınla dolaşırken arkasından 10 erkek salya akıtarak bakmasından hoşlanmam dalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...