Beni değiştirmeye çalışma demekte neyin nesi.

şimdi kız arkadaşımla süregelen flört aşamasında bazı konularda anlaşalım dedim giyim konusunda anlaşamıyorduk ama dedim ki tamam anasını satim özgürsün ama erkeklerle olan ilişkilerin konusunda kendine çekidüzen vermelisin aracına erkek alma beraber çalıştığın arkadaşların haricinde ok tamam dedi. neyse bir gün baktım ki benim hiç tanımadığım bir adamın arabasına binecek ve bunu ben arayana kadar söylemiyor uzun bir mesafeye gidiyorlar kısa bir mesafede değil. bir ilçeden başka bir ilçeye neyse lütfen gel gitme ben götüreyim seni yada bekle 45 dk sonraki otobüsle falan git hayır ya gideceğim diye ısrar etti anlam veremedim bağırdım sinirimden kapattım sonrasında ben eve geldim diye aradı yine ağzıma geleni saydım mutlu oldun mu dedim beni ezip geçince yo dedi o an içimden öyle geldi dedi ne yapmaya çalıuşıyorsun diyorumbirşey yapmıyorum diyo mantıklı bir açıklama yapamıyor. nedne bu şekilde yapıyor lütfen 3 gündür kafam ağrıdan çatlıyor.

Güncellemeler:
o zannediyor ki beni kıskanıyor hayır kesinlikle ama tamam hayatım diyememesi beni kahrediyor oysa ben onun için daha fazlasını yapıyorum bende onun gibi kaygısız davransam bu sefrde ilişki bitecek ona sorarsanız evlenmek istiyor birbirini destreklemeyen bizi mutlu sona taşıyamayacak o kadar fazla hareketi varki :(

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• ..ona güveniyorsan bu kadar üstüne gitmeye gerek yok... insanlar hayatta kararlarını kendileri verebilirler.. o arabaya o an binmesi gerekiyorsa arayıp sizden onay almak zorunda değildir... ha ona güvenmiyorum diosanız öyle biriylede beraber olmanın mantığı yktur...

0|0
    0|0
    • mesele güven değil benim için birşeylerden fadakarlık edip edememesidir. o an tamam hayatım gel beni al diyememesine kızıyorum ki ben ona 5-10 dk lık mesafedeyim. beni hiç takmıyor kafasına göre yaşamak istiyor ee buda benim hoşuma gitmiyor doğal olarak. bi sürü ülişkim oldu daha evvel bunun kadar sorumsuzuna rastlamadım. evlenemke istediğimi biliyo ki yüzük taktım temelli bir havalar millete ballandıra ballandıra anlatmalar ee işte adam seni çok seviyo geri neden onu birazcık mutlu etmekten kaçar

• seviyorsan bazı şeylerden fedakarlık yapıcaksın illaki o zaman:) belliki o fedakarlık yapıcak bir yapıya sahip değil çok fazla. ben eski sevgilimden bu yüzden ayrılmıştım biliyomusun sonradan çok aradı gel karışmıcam ne istersen yap diye

• saçma değilmi sence karşı tarafı kullanmak onun sevgisini kullanmak ne kadar insancıl bir davranış.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence kendisine sor yada ayril bakalim ozaman tepkisi ne olcak ayrilmayalim diye yalvarirsa aciklama ver ozaman dersin peki dersen ne mal olduğunu anlarsin zaten..o anki tepkisine gore

0|0
    0|0
    • ayrıldım 6 ay konuşmadım. sonra 2-3 defa haber gönderdi geçmiştede buna benzer proplemler yaşamıştım yine aynı olacaksa ben bu işe tekrar girmem dedim hayırd eğiştim göreceksin dedi. ben seni 1 ay içinde döner demiştim falan dedi terkedilmek zoruna gitti sanırım şimdi 2,5 ay oldu yine sıkıntılar vermeye başladı. neden . benim yaptığım şeyler normal olanı değilmi.

• yaa başka erkek dediğim onun tanıdığı bir abisiymiş ben tanımıyorum ona dedim ki bu konudan geçmişte çok başın ağrıdı erkeklere iyi niyetli yaklaşmaktan kastım ynai. evet bundan zarar gelmeyebilir ama ben lütfen gel benimle git dememe rağmen hayır demesine anlam veremedim birde hani haberim olmaz biner gidersin sonra haberim olur hayaım nedne böyle birşey yaptın hoşuma gitmedi bir daha olmasın der geçer ve uzatmazdım diyorum benim kızdığıum nokta beni ezip geçmesi onu çok ii anlıyor neden bindi

• Kendisine sor dedigim gibi ayrilmakla tehtit et felan

• bence fazla bunaltma güven ona sende aynı onun gbi ol birz ilgisiz ol kendini agırdan sat bak gör nasıl değerini anlayıp düzelir

0|0
    0|0
    • ona güveniyorum bizim proğlemimiz güven meselesi değil benim için fedakarlık yapmaması herşeyi benden beklemesi ben kendimi biraz çektiğimde ilişki bitecek duruma geliyor neden bana soğuk davranıyorsun falan yapıyor naqpim heyecan bırakmıyor ki ilişkide hep benmi fedakarlık edicem anlamadım ki.

• Uymuyorsa ayrıl ne kendini üz ne onu böyle tipler düzelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınını öyle davranmaya sen teşvik etmişsin dostum.biliyor ki böyle bi şey yaparsa sen kızcaksın o nedenle saklıyor senden.ayrıca böyle aşırı tepki vermen senin zayıf bir yapın olduğunu gösteriyor.bir erkek bu kadar hızlı duygu-durum değişimine girmemeli.

0|0
    0|0
    • evet kızacağımı bildiği için saklıyor ama işte ben geliyorum seni almaya dediğimde de hayır gelme ben başkasıyla gideceğim deme cesaretinide gösteriyor seni seviyorum diyen yüzük taktığımız birisinin bu şekilde davranmasına anlam veremiyorum. acaba birilewrinden bu konuda destek mi alıyor fazla kontrol ettirmesine izin verme vb şeyler mi diyorlar anlamıyorum. ve ne yapmalıyım kardeş lütfen yardım et sen anlıyor gibisin bu işlerden.

• şart mart ekliyoruz 1 ay zor gidiyor uymuyor. denedim.

• önceden eklemiceksin.sana söylediği anda ekliceksin

• dostum tek cümle allah yardımcın olsun çok zor böyleleri ile uğraşmak

0|0
    0|0
    • kardeş hani komik gelirdi burada okuduklarım çocuk gibisiniz vb başıma gelince daha ii anladım. yaa gerçekten anlamakta zorlanıyorum ben daha yapıcı olmaya çalışıyorum onun hoşlanmadığı şeyleri yaptımsa bir dahakine dikkat ederim hayatım falan diyorum ama ondan böyle birşey göremeiyorum.

• hemde ne biçim bir duygusalllık çok sevdiğimi biliyor hep başkalarının görüşlerini harmanlayarak karşıma çıkıyor sanki kendi düşünceleriyle hareket etmiyormuş gibi. ben ona keni,ne çekidüzen ver dediğimde beni değştirmeye çalışma diyor. nedir bu beni dedğiştirmeye çalışma anlamadım gitti hani izin versem tasma takıp gezdirecek onu istiyor sanırım.

• senin işin zor dostum.. allah hakkında hayırlısını versin.

Yükleniyor...