Kızlar ilkler unutulur mu?

diyelim ki o sizin ilk kez herşeyi yaşadığınız hemde en ileri boyutta yaşadığınız kişi gün geldi git geller yaşaşanızda onu bıraktınız ve belki de artık başkasıyla olmaya başladınız

onu tam olarak unuttum diyebilir misiniz?yani unutulur mu?

Güncellemeler:
özellikle akrep kadınının fikirleri önemli bu konuda...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ben yengeçim ama yine de cevaplıyım. Unutmadım unutamam. Hayatıma giren olur ama onun yerine kmse geçemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Geneli bilemem , unutulmayacak kimse yoktur , herşey herkes unutulur ...

0|0
    0|0
  • Burçla hiç alakasi yok ilk defa unutulmaz beni unutmayi izle gorursun :) Herşeyin ilkini bi kişiyle yaşamasan bile ilj aşkıni ilk opuşdugun kişiyi vesayre unutmazsin

0|0
    0|0
  • Kızlar ilk aşkını unutabilir evet ama yaşadıkları acıları unutmaz

0|0
    0|0
    • anlıyorum ki kızlarla ilgili bi genelleme yapmak mümkün olmayacak...çok farklı düşünceler var çünkü.

• evet ama hatıralar anılar kalır sadece

0|0
    0|0
  • durulursun eskisi gibi ateşle istemezsin ama ölünceye yada şuurunu yitirnceye kadar aklının bi kenarında kalırr:

0|0
    0|0
    • bu duyguyu bilen biri konuştu sanırım:)

• ne türlü olursa olsun silinmez yaşanılanları unutmak çok zor benim fikrim hele ilkse herşeyi onda gördüysen çok zor...ama hayata da geçmişle devam edemeyiz şuan elimizde olana sahip çıkmalı korumalıyız...şuan birile berabersen ve mutluysan sorun yok... ben yaptığımdan pişman değilim ilkti diye son olmak zorunda değildi... hayatımı devam ettireceğim doğru insanı bulduğumda gitmesine izin vremzdim..

• anladım sende haklısın bişey diyemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...