Arda Turan'mı İniesta'mı?

Arda Turan bu akşam Bismillah dedi daha ilk lig maçında İniestayı kesti. Maçı izlerken tüylerim diken diken oldu.
Düşünsenize Arda harika bir asist yapıyor ve Messi golü atıyor. Rüya gibi birşey bu.
Sizin düşünceleriniz ne bu konuda?

Güncellemeler:
Lütfen bu akşam ki Barcelona-Granada maçını izlemeyenler yorum yapmasın

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• şu an eşitler ama Arda İniestayı geçecek, bu besbelli...

1|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim, gerçekten tüyletim diken diken oldu. Açık söylemek gerekirse, ligdeki ilk maçı olduğu için heyecan yapar çok iyi bir performans gösteremez diyordum ama yanılmışım. İlk yarıyı izledim, Arda ve Messi açık ara sahanın en iyisiydi, zaten daha 8. dakikada yaptığı nefisi asistle rakibin direncini kırıp Barcelona için maçı kolaylaştıran oyuncu oldu Arda.
    Açık söylemek gerekirse ben Ardanın İniestayı bile geçip takımda Messiden sonraki 2. adam olacağına yürekten inanıyorum. Zaten bugün hemen hemen öyleydi

2|1
    0|1
    • Aynen abicim.
      Eline sağlık güzel yazmışsın

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki iniesta arda kim iniesta olmak kim

0|0
    1|1
    • Arda İniesta yı sol cebinden çıkarır

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bir Galatasaray'lı ve Arda Turan'ı çok seven biri olarak bile Iniesta'yı kesti lafına sadece gülümseyebildim. Oynadığı dönem boyunca Iniesta'yı kesebilen dünya üzerinde herhangi bir oyuncu bulunamazken bu lafı etmen sadece Arda'yı zan altına sokmana yardımcı olmuş :)
    Arda'yı da hafife aldığım yok ama Iniesta kadar saf yeteneğe sahip bir oyuncu değil. Zamanla takıma daha çok alışacaktır ve takımda yer bulacaktır kendine bunada güveniyorum.
    Böyle maçlar hem Arda hemde Vidal'in takıma uyum sağlaması için çok önemli ki büyük maçlar geldiğinde de gerektiğinde oynayabilsinler. Fakat önümüzdeki büyük maçlarda Iniesta'nın yerine Arda'nın ilk 11'de çıkması, ilk 1-2 ay içinde mucize olur.

0|1
    1|1
  • İniesta tabi efsane :)

0|1
    1|2
  • işalla daha da iyi olacak

0|2
    0|0
  • Iniesta'yı kesmedi, dinlendirdi. Başarılı, ama fazla uçmamak lazım Iniesta o bölgede rakipsiz hala.

0|2
    1|0
    • sana katılmıyorum dostum, Arda daha ilk maçında İniesta kadar etkiliydi, devamını düşünemiyorum bile...

• sen maçı izledinmi?
      Hayır
      Bir fikrin var mı?
      Hayır
      İyide sen o zaman neye göre konuşuyorsun?
      Sırf Arda Galatasaraylı diye devekuşu gibi kafanı kuma görüp, boş beleş yorum yapıyorsun.
      Git internetten maçı izle diyecem ama Arda çok iyi oynadıgı tüm mou camp Ardayı ayakta alkışladığı için sen rahatsız olursun, izlemezsinde :D

• Arda Turan'in Andres Iniesta gibi olabilmesi için kırk fırın ekmeği değil bin beş yüz fırın ekmeği yemesi lazim :)

Öyle bir iki maç ile gelip kıyasladığın adama bak :)

0|0
    1|2
    • Maçı izlemeden yorum yapma bu 1
      Bu kıyaslamıyı sadece ben değil, br İspanyol gazetesi bile yapmış bu 2
      Bana göre Arda bırak iniestayı, Messi dışındaki tüm oyuncuları geçecek bu 3
      Bence sen öyle fırın fırın ekmekleri boşver, fazla ekmek yiyenlerin beyinlerinde bazı faaliyet bozuklukları oluyormuş bu da 4
      :D

• naptiniz lan nu adami?

0|1
    1|1
    • biz değil hacı o kendisi yaptı, bak işte Messiye yaptıgı asiste.
      Ha bu arada bu asisten bir tane daha yaptı ama Messi kaçırdı. Birde gole giderken son anda defans oyuncusu topa dokundu.
      Presle kaptığı topları, Barçanın 2. golünün Ardanın kaptığı bir topla başlayan atak olduğunu saymıyorum bile

• iniesta olamaz tabikide :) ama severiz adamdır inş daha iyi oynar

0|0
    0|0
    • Evet İniesta olarak kalamaz, rahatlıkla geçecek onu

• sen büyük ihtimal gslisin dostum boşver hiç konuşmuyalım biz mesutu geçti diyor ya :)
      ingiltere liginde oynamakmı daha zor sence yoksa barcelonada oynamakmı

• tabiki Barçada oynamak zor
      şakamısın sen ya yoksa 12 yaşında bir çocukmusun
      ahahahaha :D
      Barçamı Arsenalmi diye soruyor :D :D
      Çok güldüm, Allahta seni güldürsün :D

• Arda iyi ama İniesta olmak için 40 fırın ekmek yemek lazım

0|0
    1|1
Yükleniyor...