Yaşam kocunuz geldı :D kim fit olmak istiyor? detaya gelin şikayetlerinizi paylasın?

Yaşam kocunuz geldı :D kim fit olmak istiyor? detaya gelin şikayetlerinizi paylasın?

Kiminiz baklava istiyorsunuz kiminiz göğüs kası kiminiz kalça kası ( özellikle kızlar :D ) pantalonu yakışsın diye kimisi bacak kası yapıyor.
Bana şikayetinizi soyleyın bende elimden geldıgince size yardımcı olim. Yaza hazırlanalım :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kol kası yapıp herkesi dövmek istiyorumçd

0|1
    0|0
    • haa o zaman yok yardım etmem karsıma cıkıp doversin falan mazallah :D

• :D kolay gelsın o zaman :D

• Allah razı olsun :d

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bir kür yazsana anabolidan testosteron fark etmez

0|1
    0|0
    • dostum turkce konus :D

• tamam kardesim spordan anlamadigin bes belli işte
      Bide anliyorun diyo 6 ay spor yaptin hic mi bir sey ogrenmedin

• doğal yollarla yapmak ayrı ek takviye almak ayrı ek takviyelere hic bir zaman goz atmadım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl karın kası yapılır? Ve bacaklar nasıl inceltilir? Şimdiden teşekkürler :)

0|0
    0|0
    • karın kası icin öncelikle yemek seçimlerin çok iyi olması lazım. Yedigin yemeklerde yağ az olması lazım. Hayatından şekeri cıkaracaksın. bu şeker ve yag karın kasının tam bir baş düşmanı bunun 2sini kullanarak karın kasını yapan bir kişiyi daha hayatımda görmedim. sabah kalktıgında mekik cekmenı öneririm. Sabah kahvaltısından once yaptıgın her egzersiz vücudundaki yağları yakmasında yardıcı olur. bunun bir bilimsel acıklaması yok deneyip fark edersen bilimsel acıklamalar mazide kalır :D koşu yapmalısın bacaklar icin ve karın icin hatta tum vücut için cok iyi bir egzersiz. 1 saatlik koşu (arada yürüyüşte olabilir sonucta başlangıcta 1 saat koşamazsın, koşu derken hafif tempo koşu) tum vücudunda yağların yakmasına yardımcı olur. buna ek olarak bacaklar icin squat yapmanı öneririm. squat hem bacagı calıştırdıgı gibi kalcayıda biçimlendiriyor. 3 set 10 ya da 15 tekrar yaparsan gayet iyi bir calısma olur bacak için ve asansörleri bırakıp merdiven kullanıyoruz. Başarılar :)

• karakter yetmedı yoksa daha yazacaklarım vardı :D istersen mesaj at numaramı verım 2 bayan arkadaş çalıştırıyorum 1'iyle telefondan yardımcı oluyorum baya etkılı oluyor. her neyse yardım icin mesaj beklıyorum :)

• Teşekkürler

• 160 boyum var 52 kiloyum üst bacak ve basen bölgesini inceltmek istiyorum

0|1
    0|0
    • sabah kalktıgın zaman anında 1 bardak su iç ve balkona cıkıp temiz havayı cıgerıne cek cigerlerin yansın. Ardından aynanın karsısına gecıp ayakları omuz izasında acıyorsun ve squat hareketıne hazırlanıyorsun. 20 tekrar 3 set şeklinde baslıyorsun 1 hafta boyunca bu tekrar ve set sayısıyla devam edeceksın. 1 haftanın sonunda bana mesaj atıyorsun programını ılerletıyoruz. Bu arada kahvaltını es gecmıyorsun kahvaltıda şekerli tuzlu ve yaglı seyler yasak. domates ve peyniri istedigin kadar yıyebılırsın. diğer kahvaltı besınlerını sen ayarlıyorsun. aksam saat 7 8 den sonra yemek yemıyorsun meyve dahi yemıceksın bırazda karın kasını cıkaralım fit durursun :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Usta sabahlari kosuyom bacak kasi icin bacigimin diz ustu bolumu sekillendi gibi ama on taraf sert/kasli fakat bacagimin diz istu bolumunde arka taraf yagli nasil halletcez not:spor salonu aletlerini yazma ben spor salonuna gitmiyim

0|0
    0|0
    • bak dostum ben spor salonuna gıdıyorum ve orayı erıtemıyorum orası bana gore enerji verilen bir yer ben boyle motıve edıyorum kendımı. sürekli düzenli koşarsan zaten ordaki yağlarda gider. yarın sunu dene baya zorla kendini bacaklarından ter akıyorsa ya da cok kasılıyorsa kosmayı bırakınca otomatık yuruyorsan doğru gidiyorsundur ondan şaşma.

• Pasam ne yersin sen

• tavuk, et, ton boalıgı, yumurta, lor peyniri. bu besinleri agırlıklı yerım

Yükleniyor...