Kardeşimin sınıfta kalma korkusu var, ne yapması lazım?

merhaba ben 19 yaşındayım kardeşim 9.sınıfa başladı bende 9.sınıfta kalmıştım o kalmaktan çok korkuyor ve sayısalı hiç iyi değil benimde sayısalım iyi değildi dil bölümünü seçtm kardeşim edebiyat falnda anlamıyo sayısaldanda yani diyor ki çalışsam bile anlamıyorum ders çalışıyo onu da anlamıyor unutuyor hemen . kalma korkusu var kalırsa zaten 2. seneyi bile zor okur yani 1. senede bişey anlamamış 2 de nası anlasın 2. defa kalıncca zaten liseden atıyolar :/ ne yapması lazım ben abla olarak pek yardımcı olamıyorum ..

Güncellemeler:
Kısa yoldan nasıl hemşire olunuyo bu arada bilen varmı ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bende 9. sınıfta kalmıstım bızım sulaledede herkes 9.sınıfta tekrar yapmıstır:)korkmasın calıssın bol bol sayısal agırlıklı kısayoldan hemsıre olmakıçın sağlık meslek lısesıne gıtmesı lazımdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• oncelıkle psıkologa gorunsun ablam kaldı bende kalacam dusuncesı cok sacma benımde ablam lısede basarılı degıldı ama ben lıseyı ıkıncılıklle bıtırdım sonrada calısma programı hazırlayın unutma lıseye kadar gelmısse normal zekaya sahıptır demek mufredatta buna uygun yapılır yeterkı planlı calıssın

0|0
    0|0
  • dersler için basit şifrelemeler var onları araştırıp öyle çalışın?

0|0
    0|0
    • nasıl şifreleme anlamadım derslerin sınavları yazılı oluyo kodlama değilki şifre olsun..

• mesela konularda örneğin biyoloji dersinde İPMAT diye bir şifre var interfaz metafaz anafaz telefaz gibi bölünme konusunda . Bu gibi onlarca şifre var araştırırsan bulursun. Konunun daha da akılda kalması için bilmem anlatabildim mi?

• direk bıraksın:D

0|0
    0|0
  • matematikten ozel ders verilir =)

0|0
    0|0
  • Imkanınız varsa dershaneye gitsin yada özel hocalar var yardım alsın birilerinden

0|0
    0|0
    • Babamın bu sene borçları var o yüzden seneye dersaneye verebilirm diyo.. ben çalıştırıyorum ama anlamıyo .

• O zaman uğraşman gerek baya fazla zaman ayır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Selam bende 9. sınıfta sınıfta kaldım 2. yıl tekrar devam ettim şimdi 10. sınıfa geçtim bikere ilk yıl kaldıysa 2. yılda kalicak diye bir kural yok ztn hocalar elinden geleni yapıyor o yeterli saygılı olsun fazla puan veriyorlar geçmesi için ben 2. yılda hiç zorlanmadı çünkü gordugum dersleri hatirladim oda hatırlar kalırsa korkmasın dünyanınsonu değil ya 2. yıl çok zorlanmaz ve ben şu an onur belgesiyle geçtim benimde sayisalim çok kötü ama bilişim bölümü geldi o gayret ederse hicalarda elinden gelni yapar

0|0
    0|0
  • inşallah kalmaz kardeşin ama kalırsada ben derim ki illa herkes okuyacak diye bişey yok. Bence bi kuaför olur yada terzi olur. Meslek öğrenebileceği severek yapabileceği bişeylere yönlendirilmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...