4 büyükler dışında Türkiye'de oynayan en iyi en beğendiğiniz yabancı forvet sizce kimdir?

4 büyükler dışında Türkiye'de oynayan en iyi en beğendiğiniz yabancı forvet sizce kimdir?

• Sebastian Pinto
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Kalu Uche
    17% (1)55% (6)41% (7)Oy Ver
  • Michael Eneramo
    0% (0)27% (3)18% (3)Oy Ver
  • Bobo
    50% (3)18% (2)29% (5)Oy Ver
  • Lamine Diarra
    16% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kalu Uche

0|1
    0|0
    • adam zamanında İspanya gibi bi ligde oynamış iyi topçu Kasımpaşa iyi forvet aldı..

• webo oynuyor onun yerine o olsaydı çok rahat oynardı

• misal Niang'ı almasaydı bizim takım Uche olurdu ama işte Uche'ye de fazla bonservis isterdi Kasımpaşa ki zaten Uche 1. forveti adamlar vermez Uche'yi. verirse de iyi paraya vermek ister.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bobo .

0|1
    0|0
  • Uche çok iyi hakkaten..Çok beğeniyorum onu

0|1
    0|0
    • evet çok diri hızlı son vuruşları mükemmel bi oyuncu yaşı d ahenüz çok yaşlı değil futbolunun en olgun çağında 30 yaş çok değil bence daha en az 3-4 yıl daha üst seviye oynar.

• açtım çabık :D

• kız eklesene :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalu Uche,Bobo

0|1
    0|0
  • Uche diyorum ben seneye Kasımpaşa Elmander´ide alacak herhalde çok iyi ikili olurlar ama Eneramo´nunda hakkını yememek lazım çok güçlü bir oyuncu

0|1
    0|0
    • zaten Elmander kadroya giremiyor artık eğer Elmander'i alırlarsa manyak süper bi takım olurlar Elmander süper oyuncu devamlı basna prs yapan hızlı ayağına hakim kafa toplarında da hatırı sayılır derecede iyi. oy kullandın di mi?

• Oyumu Eneramo?ya kullandım zaten Herkes Uche demiş bende Eneramoya kullanayım dedim Elmandere gelince Uche-Elmander süper ikili olurlar Elmander gibi 90 dakika pres yapan bir oyuncu geçen sene Melo ile Selçuk?un toplam 25 gol atmasında Elmanderin büyük payı var Elmander disiplinli ,profosyonel takım içinde hiçbir sorun çıkartmayan bir oyuncu açıkçası böyle oyncu bulmak zor gideceği için üzülüyorum

• evet işte elmander ve umut tam terim'in oyun anlayışına uyan oyuncular ikiside basna pres yapan rakibi çıkarmayan oyuncular burak presi pek sevmiyor drogba'da tam öyle değil elmander'i bence yollamamlı G.Saray drogba zaten 1 sene daha oynucak sonra muhtemelen gidicek ma Elmander daha genç sayılır yaşı 35lerde değil G.Saray elidne tutsun Elmander'i.

• Eneramonun fiziğini, uche'nin zekasını, pinto'nun duruşunu, bobo'nun son vuruşlarını, diarra'nın defansın arkaya koşularını beğeniyorum. C dedim.

0|1
    0|0
    • yav bu A ile E'yi diyen hiç yok bu adamlar da önemli golcüler halbuki :)

• Bak lua lua da iyidir. Gekas da fena değildir stancunun biraz daha pişmesi lazım.

• işte son anda Diarra'yı koydum Lua Lua'nın yerine.

• 4 büyük ne ya ben ts büyükten saymıyorum bunu düzeltelimn önce 3 büyükler diyelım

ve konuya gelirsek te gekas vardı samsunda yunan falan pek sevmem ama ıyı oynuyoıdu namussuz

0|1
    0|0
    • şu an Akhisar'da oynuyor onu değerlendirmeye almadım 5 şık var ve işte bunları yazdım buraya. ama iyi bir forvet Gekas.

• Nobre.

0|1
    0|0
    • Türk statüsünde diye yazmadım açıkçası..

• Kalu Uche, Isaac Promise, Kahe

0|1
    0|0
  • Webo vardı, Fener aldı.Bobo da iyi.

0|1
    0|0
  • Gekas o halen Samsunsporlu :)

1|0
    0|0
    • şıklara koyacaktım ama işte diğerlerini koydum aklıma gelmedi değil .

• Lamine Diarra

0|0
    0|0
  • Ucheyi beğeniyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...