Venezuela Bolivarcı Devrimi'nin lideri Hugo Chavez yaşamını yitirdi! Ne düşünüyorsunuz?

link (...)

Sen cahilsin, eşeksin, hastasın, ahlaksızsın, korkaksın, yalancısın, soykırımcısın bebek katili, ayyaş gülünç bir adamsın George Bush (Chavez)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek bir liderdi Chavez. ' Alo Başkan ' diye hat kurmuştu halkı ona kolay ulaşsın diye. Aylık 400 $ maaşla dünyanın en az kazanan lideriydi. Sarayını halkına açmıştı. Mütevaziydi. ABD ye meydan okurdu, Mazlum halklara yardım ederdi. Filistin konusunda bile hiçbir Arapçı devlet onun kadar dik duramadı. Bizim çok akıllı ( ! ) TOKİ'miz onun teklifini kabul etseydi, şimdiye benzinin litresi 1 $ dı. Neyse şimdi dama tıkarlar mıkarlar :D

0|6
    0|0
    • Herkesin örnek alması gereken bir lider.Bizmkiler gibi kendi cebini düşünmeyen liderdi.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Amerikaya baş kaldırması hoşuma gidiyordu

1|1
    0|0
  • Yoldaş Chavez üzdü beni...

Fazla acı çekmemesini ümit etmiştim hep.

Dünya da yaşayan insanlar arasında, saygı duyduğum ender kişilerdendi.

0|1
    0|0
  • Yoldaş chavez nur içinde yat.

"İnsanlık açsa, açıktaysa, yoksulluk ve sefalet içinde acılar çekerek yaşıyorsa bunun tek sorumlusu ABD canavarının beslediği soysuzluktur. Yeneceğiz, vicdanlı insanlar mutlak galip gelecekler!"

Hugo CHAVEZ

0|1
    0|0
  • buşa söyledikreri hoş sevdiğim bir adamdı

0|1
    0|0
  • Atatürk'ten sonra Dünyadaki Tek Gercek Lider

0|1
    0|1
  • Cidden vefat mi etti..ettiyse uzuldum valla amerikanin dilinden bu geliyordu isa korusun onu

0|1
    0|0
  • Ülkesi için gerçek bir Liderdi. Türkiye için iç açıcı biri değildi. Ermeni Soykırımı onun döneminde kabul edildi. Küba onun Ülkesine bağlı bir Ülkeydi. Eğer yeni gelenler Kübayı desteklemezse, Küba kötü duruma düşer. Sonuçta bir Venezuela Lideriydi. Dünyada pek birşey değişmez.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim bir adamdı acımız büyük :(

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum.

0|0
    1|2
    • Pardon, penis boyunuz kaç cm gibi bir soru sormam gerekiyordu sanırım bir şey düşünmeniz için...

Yükleniyor...