Neden mi Rus kizlari?

trt 3 u acip bakin arkadas rusya kadin voleybol takimi herseyi anlatiyo hani hollanda da bos degil bazi acilardan ama rusya efsane o 8'e omrumu veririm net. Evin bahcesine voleybol sahasi yaptirmayan adam degil butun gun oynasin orda bende mojjtomu icerim oh.

Güncellemeler:
Obmochaeva 4 eva
Maci bitirdi yavrum 8 sampiyon rusya

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• senin icin dua edicem

0|0
    0|0
    • Duana ihtiyacim yok ki her hangi rktan bir kizla olucak kabiliyete sahibim zaten o 8 extrem bir durum :D

En İyi Erkek Görüşü

• En azından şimdiki düşmanlarımız güzel neydi diğerleri öyle maymundan beş dakka önce doğmuş gibiydiler😁

0|0
    0|0
    • Ben bunlari dusman olarak gormugorum <3

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen once ictigin seyin yazilisini ogren fazla da hayallere dalma, boğulun :d

0|0
    0|0
    • Ictigimin yazilisini da yapilisini da biliyorum panpik sen rahat ol :d fazlasina dalmiyorum senin hayal ettiklerini yasiyorum :d

• J yi i yap artik bu kadar dar goruslu olma benim telefonun dar klavyesi gibi elhamdulillah iciyoruz biz bunu :D

• Duzgun yazacaksin ya da iddialasmayacaksin sonra da su harfi soyle yap demek zorunda kalmazsin. Klavye sahibi gibi ne yapsin. Boyle de duzeltirsin yazdigini :) aferin ugrasilsa adam olur belki senden.

• Onlarda seni bekliyordu zaten

0|0
    0|0
    • Beklemesine gerek var mi tombik

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...