Sizce böyle zayiflayabilir miyim?

1.65 boyunda 73 kiloyum biliyorum çok kiloluyum farkındayım daha fazla moral bozmayin lütfen :( fitness yapsam ve bogazimi tutsam kilo verebilir miyim? 3-4 aya ideal kiloma kavusabilir miyim sizce oneriniz varsa alırım teşekkürler simdiden

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• 3-4 ay cok kisa bir sure ilk once 15 kilo verceksin sonra sikilasma felan yaklasik 1 seneye ihtiyacin var en az guzel bir fizik icin bak o kiloyu 1 haftada ya da 3 ayda almadin kilo vermek kolay ama derinin o forma donmesi biraz uzun suruyo arkadasim tamam herkes cabuk olsun ister ama olmuyo olay kilo vermek degil sadece

0|0
    0|0
  • fitness yaparsan öğünlerinde şeker tuz ve fazla yaglı yemezsen 3 ay ıcınde cok ciddi bir şekilde zayıflarsın ve vücudun sıkılaşır şimdiki tabirle taş gibi olursun. ben fitnesse gidiyorum body yapıyorum 6. ayımdayım. ben 85 kilodan 1.5 ayda fitnesse gitmesen 15 kilo verdim sonraki sene fitnesse basladım. verdigim kiloları aldım ama kimse sen eski haline benzemıyorsun cok zayıflamıssın diyorlar. yani fit olmuşum. ne demek istedigimi anladınmı?

0|0
    0|0
  • Kendine hakim olabilirsen neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...