Bunları biliyor muydunuz?

Şu an rövaşta olan tv dizilerindeki hayran olduğunuz bayan oyuncuların sadece 1 ev ve bir jeepleri yada arabaları var aralarında başrol oyuncusu olan ve sürekliliği olan erkek başrol oyuncularının ciddi paralar kazandığını ve sürekliliklerinin olduklarını düşünürsek . Şimdi dönelim 1970 'lere banka kredisi yok tefecilerin olduğu bir zaman öyle herkesin kolay kolay araba alamayacakları dönemler türk sinemasının şimdi dahi adını duyduğumuz oyuncularının bazı başrol oyuncularının haricindekiler nerdeler ? kimi huzur evinde kimi öldü gitti cenazesine dahi giden olmadı diğmi ? peki soruyorum şu nişantasında havasından yanına yaklaşılmayan 2013 tv dizi oyuncularına havanız kime ve nezamana kadar atıcaksınız verin bir garanti bize buyrun ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• en fazla 2 bilemedin 3 seneleri var millet dizi izlemekten de sıkılınca onlar da normal insanlar gibi yaşamaya başlarlar

0|1
    0|0
    • aynen dostum artı alıştıkları lüx hayatı devam ettirmek adına o ev ve arabada yada jeepte gider diye düşünüyorum sonuç ? koca bir hiç ...

• bu 1970lerden bahsetmişken, o zamanın film artistleri şimdikilerden kat kat daha iyiydi, Hulusi kentmen filmini izlemiş olsan dışarda görsen de karakterini çözebiliyordun, şimdikiler öyle mi her filmde başka başka kişilikler artık asıl kişiliklerini de kaybediyorlar

• kesinlikle haklısın bir havalar tafralar görücem o nazik gtlerini dediğin gibi 2 sene sonra !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• maalesef eskiler şimdikiler gibi para kazanamadı bazı eski artistleri şimdiki dizlerde görünce seviniyorum geç de olsa hakettikleri paraları kazanırlar diye

tabi dediğim eskiler de hiç kazanmadı değil ama şimdikilerin bir acayip

0|0
    0|0
  • revaçta olan diyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...