Bugünkü fitness prog. 5x omuz press , 5xyana açış 5xöne 5zarkaya yapıcaktım fakat?

antreman sonuna doğru arka omuzda ikinci sette kaldım çok isteksizlik ve yorgunluk oldu bu sporla uğraşanlar böyle şeyler hissedermi ne yapmam lazım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Az hareket cok tekrar yanlis calisiyon bro

0|0
    0|0
    • bu 4 hareket sadece bigün neden çok omuzun her taafınıda çalıştırmamız lazım değilmi

• Hareket sayini 5 6 yap 2 3 tane si ana hareket olsun dierleri kucuk kas gruplari ve yapacagin setler 4 veya 5 olsun ama max agirlik az tekrar yap kilon cok az kilo alman lazim daha sonrada guzel bir diyetle ve programla definasyon yaparsin ama daha cok erken en az 6 ay buyut kendini

• kilo alamıyorum aslında günde 3000 almam lazımmış ama ben 1500 lerde kalıyorum nasıl yapıcam bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Motive olman lazim bence yapmak icin yapma
    bir de iyi ısındırmalisin bence vücudunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok set ve cok hareket yapiyon

0|0
    0|0
    • omzun üç başınıda çalıştırmam lazım ama birde prss hareketi olmadan büyümede sağlanmaz diye düşünüyorum set sayılarıda bazen 5 bazen 4 yapıyorum mesela senin prog. omuz günün nasıl

• Sholder machine baska yok

• gelişme nasıl oldu farkediyomusun

• 5x dediğin 5 set mi yoksa 5 tane mi? hasta olunca böyle oluyo bana arada ama yine de devam ediyor bu sporda moral de önemlii moral bozuk olursa isteksizlik oluyor

0|0
    0|0
  • Onun caresi motivasyondur motivasyon yoksa kisa zamanda birakirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...