Fitness ile uğraşan arkadaşlar bu toz şeklinde karpuzlu bcaa alıyorum spor esnasında ve çok enerji ve istek verdiğini?

hissediyorum bunu almadığım zaman bıtkınlık ve isteksizlik çok oluyor benim bu hissetiklerim normalmidir bcaa alınca sizde vücudunuzundan böyle tepkiler alıyormusunuz veya farklı ürünlerde böyle tepki aldığınız oluyormu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Spor esnasinda aliyorsan zaten ya spor sirasinda o aldigin enerjiyi harciyorsun ya da harcadigin enerjiyi delopuyorsun o ictigin seyle.
    ancak oyle gozu kapali da her whey midir tozmudur kullanmayin ya.

icmediginde de belkide aldigindan fazla enerji ve guc harcadigin icin sonrasinda bitkin dusuuyorsundur.

spora gitmeden once iyi beslen bir saat oncesi filan, karbonhdrat tuket,
    spor esnasinda su filan al.

spor sonrasi proteyn agirlikli ye, bakalim hala o tozu kullanmayinca bu tepkileri alacakmisin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şu an supplement kullanmıyorum. Kullanırken sadece protein tozum vardı. Ama senin bahsettiğin ek gıdalar güzel enerji veriyorlar. Pre workoutlar mesela. Alınca + var, almayınca - yok. Alıştığın zaman eksikliğini hissediyorsun anca. O yüzden hiç başlamadım.

0|0
    0|0
    • bende başka bir ürün kulanmadım açıkçası ama spor sonrası bile bunun hissiatı farklı almadığım zaman ant zor çıkarıyom açıkçası

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• dayanıklılık performansının uzun süre sürmesinı sağladıgı ve
    vucudun yenilenmesine ve kasların toparlanmasına pozitif katkı sağlaması bcaanın görevlerinden sadece bir kac tanesi.

0|0
    0|0
    • bu tarz kendimizi iyi hisettmemizi sağlıycak başka bir ürün var mı peki

• bu ürünü içtikten sonra şu son yazdığın bariz farklılık hissediliyormu sen denedinmi

• son yazdıgın derken

• aminoasitler proteinlerin karaciğerde depolanması yerine direk kaslara gitmesini sağlıyor enerjik oluyorsun ben hiç kullanmadım ama kullananlar öyle diyor :D

0|0
    0|0
  • bcaa enerji ya da istek vermez sendeki psikolojiktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...