Cüneyt Çakır nasıl yönetti sizce ?

Cüneyt çakır sizce Man U -Real Madrid maçını nasıl yönetti?

0|0
321

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Kırmızı karta kadar çok iyi yönetti bence..Kırmızı karttan sonra maç döndü.. İnşallah Schalke maçına İngiliz hakem vermezler..

0|0
    0|0
  • o maç kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • izlemedim maçı ama iyi yönetmiştir bence?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kırmızı kart yoruma açık, kaza gibi de değerlendirilenilir. 3 kameradan birinde kaza diyorum, diğerinde açık kırmızı diyorum. Mamafih FIFA'nin aşağıdaki kuralına göre kırmızı abes bir karar değil. Aşağıdaki açıklamanın cezası kırmızı diyor kitap.

Any player who lunges at an opponent when challenging for the ball from the front, from the side or from behind using one or both legs, with excessive forceand endangering the safety of an opponent, is guilty of serious foul play.

0|0
    0|0
  • Bence kötü yönetti, eğer kırmızı kartı çıkartacak kadar yürekliysen, o zaman Manchester United'ın 2 tane penaltısınıda adam gibi vermesi gerekirdi, eğer o penaltıları çalamıyorsan o zaman Nani'yede kırmızı değil, Sarı göstermesi gerekirdi. Maçın kaderiyle oynamaya gerek yoktu. Ligimizin maçlarını skip bıraktığı yetmiyor, oralarıda karıştırıyor. Manchester United benim babamın oğlu değil ama hakkını yedi işte bu kadar basit.

0|0
    0|2
  • M.United Oleeeeeeeee

1|0
    0|0
  • bence iyi yönetti herkes kırımızı karta takıldı arkadaşım riskli kareket ayak kafa izasına kadar kalkmış bence süper yönetti her zaman ki gibi hakemimizi sahipleniyoruz ama çizgi hakemlerimiz hakkında bişe diyemem :D

0|1
    0|0
  • Real elense ispanya basını da bir ton laf edecekti.Şimdi ingilizler ediyor.Değişen bir şey yok ve önemli değil bence.UEFA bugün yarın açıklayacak ve eminim hakem çok iyiydi diyecek.Maçın kırılma anı kırmızı kart.Kuralın son hali hareket sakatlanmaya sebep olacak bir hareketse ve temas varsa direk kırmızı kart diyor.Önceden niyete bakılıyordu ama artık bakılmıyor.Cüneyt Çakır bence çok iyi maç yönetmiştir.Helal olsun.

0|0
    0|0
  • iyi değildi dün akşam ama avrupada bakmıyorlar vasat olsun yeter

0|0
    0|0
  • Simdi ilk golü ramos mu atmiş oluyor ?

0|0
    0|0
  • bence gerçekten çok iyi yönetti... Gösterdiği kırmızı kart da doğruydu... Nani, o an arkasındaki futbolcuyu evet görmüyordu; ama ilk hareketinden sonra ayağını çekmedi ve rakip futbolcunun göğsüne kramponu indirdi... çoğu kişi yanlış diyor ama doğru karar... Cüneyt Çakır'a tebrikler diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kırmızı karta kadar ıyıydı kırmızı karttan sonra bitti...

0|1
    0|1
  • göğsümüzü kabartamadı bu kez :(

0|1
    0|1
  • Kirmizi kartta hataliydi ama kendine guvenli durusu ve ilk hatasi olmasi sebebiyle bu buyuk hatanin bedeli cok buyuk olmaz.

0|0
    0|0
  • Fena değil.

0|0
    0|0
  • Bu sefer güldürmedi :(

0|1
    0|0
  • ikinci yarı oynanmasa eyiydi.kötü oldu

0|1
    0|0
  • Bence kırmızı kart agırdı.

0|1
    0|1
  • Gözlemcinin notunu çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • İzlemedim maçı.

0|0
    0|0
  • Güzel yönetti ama yarın ingiliz manşetlerinde o olacak :)

0|0
    0|0
  • tüm ingiltere ağzına geleni söylüyordur

0|0
    0|0
  • İyi yönetti, fena değildi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...