Evcil misiniz yoksa dışarıda mı takılmayı seversiniz?

Günlerce evimden çıkmasam ruhum daralmaz, mutlu olurum mu dersiniz? Yoksa en kötü bi bakkala dahi olsa çıkıp nefes almalıyım, ev de kalmak beni boğar, du aklıma getirdin ben bi dışarıya çıkayım diyenlerdensiniz :)

0|0
27|55

En İyi Erkek Görüşü

• Evcil denmez ona :) , evcimen denir, domestic denir.. Fazlasıyla da öyleyim

1|0
    0|0
    • :) Genel bi tabir olması sebebiyle onu kullandım, okadar da resmi olmaya gerek yok ya, azıcık halkın arasına karışmak lazım :)))

• İroninin dibine vurim dedim :))

• Normalde Bu tür ukalalıklardan nefret ederim ama evcil kelimesinden çok rahatsız olmuştum , çokhayvansı geldi :) , ironiyi de göremedim :(

Erkekler Ne Diyor 54

• Evden evee, evden eve.

İşim yok da :D

Ev candır ya. İnsanın evi gibi var mı?

Arada bir dışarıyada çıkmak iyidir ama, ev candır.

1|0
    0|0
  • ev kuşu style

1|0
    0|0
  • Evde durmak bana acı veriyor resmen. Mesela bugün yapacak güzel bir şey bulamadım, ne yapsak diye düşünüyorum. böyle 10-15 günde bir evde durduğum oluyor ama o da 2-3 saat falan. Birazdan bir şey bulup yine çıkarım dışarı. Bak 1 saattır evdeyim nerdeyse, bana göre çok fazla :))

1|0
    0|0
  • Nedense hasta olduğumda dışarı çıkma isteğim tavan yapıyor,hatta arsızlaşıp çıkıyorum,sonra da hasta olup evcil oluyorum mantıksızlılığımdan.Öğrenci olup da gurbette olmak zor ya:/

1|1
    0|0
    • :)) Hastayken evcil olun ama mümkünse, sonra biz de hasta oluyoruz sizin yüzünüzden :))

• Grip değil benimkisi ya :P halsizlik veya boğaz şişliği falan :) hani bulaşmayanından asil olanından :D

• evciyim biraz, yani kahve dünyasında kahve diyarında 6-7 liraya içilen latteyi evde 45 kuruş'a içiyorum.

1|1
    0|0
  • evde pek duramam ama ev kedileri var :D

1|0
    0|0
  • evcil biriyim . ev iş iş ev yaptıgım başka bişi yok para para para.

1|0
    0|0
  • Yürümeyi seviyorum :)

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir ama hergün mutlaka çıkarım:)

1|0
    0|0
  • ikiainin tam arasındayım

1|0
    0|0
  • genellikle evden işe işten eve giderim ,canımın sıkıldığı zamanlar çıkarım çarşıya tek başıma bir turlarım stresimi atar gelirim,öyle pek arkadaş ortamlarınada katılmam nadir:))

1|0
    0|0
  • çok evde durmak asosyal yapıyor insanı bence dışarısı da iyi ama arada evim evim dediğim oluyor :) ama hep evde durmayı sevmiyorum

1|0
    0|0
  • evcimenimdir...

haraketi severim...yürümeyi ve dolaşmayı severim ama

akşamları barlara veya benzer yerlere takılmayı sevmem..

mutlaka evimde olmalıyım...

1|0
    0|0
  • İş/okul haricinde evde zaman geçiririm.

Genellikle cumartesi-pazar günleri fotoğraf çekmek için çıkar dolaşırım öyle...

1|0
    0|0
  • evde aksama kadar yatıp aksam da dısarda kahve yada bira içmek cok hosuma gidiyo :) tabii izinliyken :)

1|0
    0|0
  • dışarısı da benim evim. onun haricinde önümüzde ki 6 ay evden dışarı çıkmayabilirim

1|0
    0|0
  • evcimen birisiyim

iş dışında bir işim olmazsa

veya arkadaşlar çağırmazsa

genelde evde dinlenmeyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • son derece evcilim :D bi alanım olsun yeter ki; bahçe, veranda gibi orada öyle cam süsü gibi dururum hiç problem olmaz :D

1|0
    0|0
  • Haftada bir pazar gunumu versinler, kalan gunler atsinlar beni sokaga :D bi de yatmadan 1-2 saat once evde olayim hadi :D

1|0
    0|0
  • 9 ay dışardayım 3 ayda eve kapanığım :/

1|0
    0|0
  • ben genelde evcilimdir. ama dışarı da çıkasım gelir bazen. çıktım mı gece mutlaka eve dönerim ama

1|0
    0|0
  • Ben dışarı çıkmayı sevenlerdenim ama gece yatağımda uyumam lazım.

1|0
    0|0
  • Günlerce evden cıkmasamda olur ama genelde gerekli materyalleri toplarım.. Yeterince Bomonti patlamış Mısır Cips Kola Aburcubur :D

İzmeye Değer HD filmler yada yeni çıkan bir oyun Örn. Crysis 3 gibi :))

ortalama 4 gun evden cıkmasamda olur hatta Materyaller yetersiz kalırsa Telefonla evesipariş veririm :D

Haftada 1 gun Sevılen arkadaslarla otrup muhabbet etmeyı onlarla zamanı paylasmayıda severım.. Sonucta Sevılen ınsanlar özlenıyor :D

1|0
    0|0
  • haftada bır ıkı kere cıkmadan olmaz

2|0
    0|0
  • evin ıdş kapısının rengini bile unuttum

1|0
    0|0
  • SaNki dışarıda dogmuş gibiyim ev otel sabah 8 cıkış döNüşüN bi vakti yok

1|0
    0|0
  • Evim önemlidir. İstediğim kadar nerede akşam orada sabah yapayım, kendi evime dönmek ve evimde vakit geçirmek bana iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Değişir benim sabit değil ama öyle günlük değil yıllara göre :)

1|0
    0|0
  • ORTAMA GORE GENELDE EVDE YAS ITABIRI ILE

1|0
    0|0
  • İşim olmazsa 7/24 evdeyim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 27

• Haftsnin 5-6günü cikmak zorundayim calisiyorum , c.tesi genelde disardayim pazar günü genelde evdeyim ! Ben simdi evcilmiyim yoksa disarida takilanmi :))

1|0
    0|0
    • Yok yok evcilden hallicesin sen, hiç değilse haftanın bi günü cıkıyormuşsun, yukarı baktım da 1 ay cıkmayanlar var, baya bi soyal sayılırsın hatta :)

• çok gezsen evede uğrardın ;)

• evgezmelerindeyim ev(ler)cimen

1|0
    0|1
  • Yeri geldiğinde, dışarı, yeri geldiğinde evde kalınır...

Zırt bırt her gece de dışarda gezilmez diye düşünüyorum şahsen...

1|0
    0|0
  • dönem dönem değişiyor sanırım bu ara evde olmayı seviyorum ama bi süre sonra sıkacaktır yazda geliyo atarım kendimi dışarı :)

1|0
    0|0
    • :)) Bende de oyle, kışın kış uykusuna yatsam, hatta ev degil magaraya kapatsalar farketmem heralde :)

• hahaha :)) kış uykusu iyimiş ben 1 senedir çok yoğun tempoda çalışıyodum evde miskinlik yapmayı özlemişim işten ayrılınca bikaç haftalık kış uykusuna yattım diyebilirm :))

• zaman zaman değişir bazen eve gelmek istemem bazen koltuktan kıpırdamam

1|0
    0|0
  • her zaman evde oturulmaz,gezerim ama evime de gitmeyi isterim.

1|0
    0|0
  • evim gibisi yok evcilim hiç dışarı çıkasım gelmiyor çıkınca huysuzlaşıyorum

1|0
    0|0
  • Ortasıyım diyelim biz şuna.. Belli bi süre evde kalırım sıkılmam ama bi süreden sonra kendimi dışarı atarım hemen fazlasına dayanamam :)

1|0
    0|0
  • Evcilimdir :=)

1|0
    0|0
  • ev hayatini cok seviyorum ama asosyalligide sevmem..

1|0
    0|0
  • değişir

1|0
    0|0
  • ruh halime bağlı

1|0
    0|0
  • çook değişiyor bu yaa bazen evden çıkmıyorumm balkona bile odamda 10 gün kalabilirim ... bazende eve girmiyorum arkadaşlarımla dolaşıyorum onlarda kalıyorum .. çook değişken duygularım var yaa =)

1|0
    0|0
  • Moda göre değişiyo o ya. Okulum varsa ah ah keşke evde otursam derim. Okulum olmadığındada evde duramam dışarı çıkarım bazen. Bazen de gün boyu odamdan bile çıkmadığım filmlere kitaplara kapıldığım olur

1|0
    0|0
  • Evcil gezgin :D

1|0
    0|0
  • Cok evcimenim.

1|1
    0|0
  • Hep evde otursam eşyaların yerlerini değiştirsem benden güzeli yok

1|0
    0|0
    • Aaa o bende de var, o eşyalar hep aynı yer de durmayacak, canıms ıkıldıkça kendimi de eşyaları da ordan oraya atıyorum :)

• Tamamen psikoljimle ilgili kimi zaman günlerce çıkmam kimi zamnda eve gelmek istemem.

1|0
    0|0
    • kuzum hani bi plan var ya o olursa 15 gün dışardayım yarısı seninle olmak üzere:)

• Kesinliklee, ama çabuk gell, yoksa tehdit gibi olmasın ama biz geliriz valla, bakalım nasıl çekeceksin ozaman bizi :))

• başımın üstünde yeriniz var:) Her zaman beklerim kuzum benim:)

• Evcilim ya da üşengeç bende çözemedim :D

1|0
    0|0
    • Ahahah arada ki ince çizgi bu sanırım :)) Ama ben ev işi yaparken accayip üşengeçim, ama söz konusu dışarı çıkmaksa dünyanın en hiperaktif insanı olabilirim valla, işime geldiği gibi biraz yani, sen de öyle değil mi :))

• Biraz öyle sanırıım :))

• Genelde dışarıda takılanlardanım,ama şimdi ev istiyorum :(

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde evde takılmayı yeri geldiğinde dışarıda takılmayı seviyorum

1|0
    0|0
  • hiç evcimen değilim... 7 24 saat dışarda olsam eve gitmek aklıma gelmez o derece...

1|0
    0|0
  • evle bütünleştim artık :D 2 dakika olmasam özlüyo beni o derece

1|0
    0|0
    • Sen evcil degil, ev sencil demek ki :) Ama olsun iliskinizi kiskandim :))

• ahaha :D Allah seni emi aasafdsh evet ev bana çok düşkün öyle böyle değil sırf onu kırmamak için çıkmyrm başka sebep yok :D

• evde durmak boğar...

1|0
    0|0
  • Bu aralar evcil ama yaz geliyor o moddan çıkarım.

1|0
    0|0
  • Onceden ev kedisiydim sonra degistim, yok arkadas duramiyorum.

1|0
    0|0
  • çok evcilim bir ay evden çıkmadığım olur:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...