Ben sapikmiyim? Asil soru detayda?

Az once şu spor yapan cici bacilarimizi izlerken kiz arkadasim tarafindan sapiklikla suclandim. Neymis cok seksilermis. E sen de k. cini yerinden kaldir iki hareket yap seni izleyelim dimi. Allah askina su videoda ne var sapiklikla suclanacak. Youtube de bile 18yas alti

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasılsa bu kızlar sana bakmaz, sen elinde olanın gönlünü hoş tut. #dipnot : Kız haklı.

1|1
    0|0
    • Bu da kotu bir yaklasim. Simdi gidip beninkine ben olmasam seni kimse almaz desem hosuna gidermi kizin. Kalksa gitsek beraber spor yapsak o da onlara benzese biraz olmazmi. Habire dur tabagim daha bitmedi. Kizi sofradan kaldiramiyoruz

• Elin kızlarına bakıcağına güzellikle söyle sen de.
      Ben hakaret olsun diye söylemedim, şu kızları nerde bulup da kendine ayarlıcaksın Allah aşkına elini vicdanına koy.
      Acımasız gerçekler.

• iyi oda erkekleri izlesin senin gibi

1|1
    0|0
    • Beni izlesin. Masallahim var benim de

• Eninde sonun da senin gidecegin yere de gelmeyecem mi nasil olsa. Yanariz aklaniriz paklaniriz

• yanmak o kadar kolay mı be elini ateşe tut ne kadar dayanabileceksin burdan klavye delikanlılığı yapıyorsun ama sana bu laflarını yedirirler diğer tarafta peygamber efendimiz cehennemi sadece iğne ucu kadar görseydiniz başınızı secdeden kaldırmazdınız demiş bu lafı aklına yerleştir milletin mahrem yerine bakana kadar cehennem azapları diye yaz bakalım ne çıkıyor gerçi banane ya ne halin varsa gör

Erkekler Ne Diyor 3

• izlemeyi ben pek doğru bulmuyorum fakat arkadaşın olayı fazla abartmış...

0|1
    1|0
    • Haci kizlar halka acik spor salonunda spor yapiyo. Iki hareket ogreniriz dedik

• Kıskanmış seni

0|1
    1|0
  • Evet ne güzel sipor yapıyorlar snein aklın fikrin... da

0|1
    1|0
    • Yok valla. Bakinirken bu bacilar denk geldi actim izledim. Normal spor yapan insanlar. Insan imreniyo, bizim salondakiler 80kiloya cikmadan akillarina spor yapmak gelmiyo. Onlarin neyine bakayim ben dimi ama

Yükleniyor...