Kafam sürekli karışıyor ve karşimdaki insanın duygularını bı türlü anliyamiyorum!!!

2 aya biriyle konuşuyorum daha tam beraber değiliz ama ilerisine dönük konuşuyoruz aileler de biliyor onlar aracı oldu tanışmamıza ama ilk konuşmaya başladığımız haftalarda gayet ilgiliydi gece yarısına kadar mesajlaşir benim için uyumazdi ama artık öyle degil cok az konuşuyoruz ve bazen de hiç konuşmadan erkenden uyumak istiyor fazla ilgi yok acaba sogudumu diye dusunuyorum Yada Sıkılmisda olabilir anliyamiyorum bazen iyi bazen soğuk ne yapsam da benden hoşlandığını anlasam duygularını anliyamiyorum Siz olsaydınız ne yapardınız yardım edin!

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ilgi bazen gerçektende biz erkekleri sıkabilir sendebiraz kendini özlet ama bunun dozunu kaçırmadan tam kararinda yapmalısın eget fazla aşırıya kaçarsan özlemeye çalışmak yerine daha çok soğutabilirsin buna çok dikkat etmem gerekir dediğim gibi aşırıya kaçma

0|1
    0|0
    • Tskkur ederim haklisin ama zaten hiç konuşmuyoruz ki aksamdan aksama

• Ne is yapıyor bu kişi fikrini yada düşüncelerine etki etmek istemem ama şunu söylemeliyim hangi işte çalışıyo olursa olsun bunun öğlen yemek arası vardır illaki tuvalette gidiyordur hiç olmazsa en azından uşakta olsa iki kelimelik bise bile olsa sana yazabilir ama eggert onu hiç yapmıyorsa benim düşüncem nasıl olsa bu kız elimde istediğimde arayın istemediğime aramam hem adileler

• Aileler de biliyor kolay kolay ayrılamaz düşüncesin de olabilir ama bu sadece benim fikrim sakın düşüncelerini etkilemesin yönlendirici olmasın diye belirtmek istedim

Erkekler Ne Diyor 6

• hahaha nasıl farketmedin öyle bi saçmalık olamaz :D zaten bakireysen içine girdiği anda canın yanardı ve kendine gelirdin...Öle bi durum yok...yalan sölüyodur.ama seni seviyo demekki.

0|0
    0|0
    • oha ya benım bu cvbımın burda ne işi var :D pardon

• Anlamadım nasil saçmalığı fark etmemiş olabilirim, yani bana karsı duygulari varmidir

• bu cvbımı yanlışlık yazdım senın sayfana senın durumunla alakası yok

• Upgrade yapın...Yani biraz ilişkiye yeni heyecan katın belli ki smsler artık yetmiyor size.

0|0
    0|0
    • Daha tam beraber değiliz ama yeni heyecan verici konuları nasıl katabilirim dediğin gibi smsler artık yetmiyor ama neyapabirim :(

• bırkac gun arama bakalım o ne yapacak eger senı arayıp da nasılsın derse bıl kı senı onemsıyor..ama o aramadan sen arıyorsan ve mazeret uyduruyorsa sıkılmıstır...

0|0
    0|0
  • Nedeni çok düşünüp kafanı ağrıtman. Çok fazla detaya girip kafanı karıştırtma.

0|0
    0|0
    • Cok düşünürüm ve önem veririm bu tür seylere oyuzden de takiyorum

• Evet galiba cok ilgi iyi degil ben takarım ama belli etmemeye de çalışırım uyumak istiyorsa iyi geceler der bitiririm orda konuyu daha iyi galiba böyle olmak fazla yüz vermemek gerek

• Dediğim gibi kafana çok takma. Neyse o olsun. Evet uyumak istedikten sonrada uzatma.

• beklemede kal...

0|0
    0|0
  • Bazen böyle tür dorumlarda açıkve net olmak gerekir her konuda. Siz ne kadar birbiriinize netsniz.

0|0
    0|0
    • Sordum sorduğum da ise bı sorun yok diyor sorun yoksa ilgi niye azalıyor ozaman

• Tskkur ederim cvbin için ben çok takar ve düşünürüm herseyi ama akısına bırakmak lazım dediğin gibi sabır cok önemli ve güler yüzlü olmak da öyle cok saol :)

• sende sağol. :)

Her insan bir fidan gibi sabırlı ve mücadeleci olması lazım. :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...