Türk Spor Medyası hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce futbola etkisi pozitif mi negatif mi ?

Görüşlerinizle beraber eğer tutuyorsaniz tuttugunuz takimi da yazarsaniz sevinirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş...medya ölmüş maymun gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• futbol açısından pozitif ama futbola gösterilen bu kadar ilgi sayesinde yani o sayfalarca ilgi biraz da başka sporlara yönlenseydi tüm sporlar adına pozitif olacaktı.

0|0
    0|0
  • negatif pazarcı gibi çoğu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türk spor medyası değilki türk futbol medyası futbol dışında hiç bir spor dalıyla ilgilenen yok anca kupa gelecek oda yarım sayfa bile değil futbolda 2.tura çıkıyoruz sanki şampiyon olmuş gibi sayfalarca yazılar o yüzden medyayı takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • fotomaç, en dandik gazete.

fenevbahçeli bi gazete, mesela fenev gider orduspor'u yener zar zor, sanki Barcelona'yı Camp Nou'da yenmiş gibi haber yaparlar.

0|0
    0|0
  • Bana göre yalan haber yazma konusunda bir numaralar... Her transfer döneminde, Türkiye'ye gelmeyen futbolcu kalmıyor; utanmasalar "RONALDO'YU" da getirecekler :))))

0|0
    0|0
  • Türk spor medyası orjinal adamlar

0|0
    0|0
  • Hepsi yalaka, kıskanç.

0|0
    0|0
  • Türk spor medyasında Futboldan başka bir şey yoktur. Tüm gücüyle futbol için çabalar. Yani futbola etkisi pozitiftir. Zaten negatif desek medya işsiz kalır. Futbol bitti hadi Körlingle mi ilgilenelim diyecek? Sanmam.

Şimdi sen sorunca bir sorun mu var dedim. Bir de futbolu da kötü etkiliyorsa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...