3 AY SPOR SALONUNA GİDEREK İSTEDİĞİM KİLO VE GÖRÜNTÜYE ULAŞABİLİR MİYİM?

55 kiloyum. 3 ay spor salonuna giderek 49-50 kiloya düşmem ve basen bölgelerinin erimesi mümkün müdür?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ya belki inanmazsın ben 94 kiloydum o kadar istek geldiki içimden bir anda kilo verme sevgisi uyandu içimde spor yapma hevesi salona başladım 6 günde 9 kilo verdim : ) nasıl mı 6 gün boyunca sabah 6 da 5 kilometre yürüyüş kavhaltıda 2 domates 2 salatalık saat 1.5 da 1 saatlik basketbol + hızlı koşu öğle yemeği yoğurtlu çorba ya da soğuk çorba diye de geçiyor saat 4 ten 6 ya kadar salondaydım salonda 1 saat ağırlık çalışıyordum hiç band yapmadım geri kalan 1 saat boyunca bisiklet ve mekik yapıyordum : ) akşam yemeği 7 de 2 tane yağsız köfte domates salata ve bol limon ciddi miktarda bol limon 6 gün boyunca tekrarlayıp 9 kilo verdim : =)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden incecik olmanın nesi güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben 1 ayda seni istediğinden daha iyi yaparım!

0|0
    1|0
  • beslenme ile de alakalıdır vücud şekle girmesi için 3 ay kısa yine biraz zayıflarsın lakin şekerli besinleri bırakmalısın ve beslenme alışkanlığını değiştirmelisin ancak o zaman değişimi görürsün vücudunda

0|0
    0|0
  • Evet bunu gerçekleştirmek mümkün. Ancak spor salonlarını da kurtarıcı bir sihirli değnek olarak görmemek gerekiyor. Bunun yanında düzenli beslenme ve disiplinli çalışmakta sürecin daha sağlıklı ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • 3 ay yetmez

0|0
    0|0
  • evet cok saglıklı sekılde ulasıresın

0|0
    0|0
  • 3 ayda 5 kiloyu durduğun yerde verirsin 😂 Disiplinli çalışırsan 1 ayda 4-5 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • 3 ayda zor yaklaşık 7-8 ay gitmelisin 3 ay eğitim ve altyapıdır

0|0
    0|0
    • teşekkürler, peki 7-8 ayda istediğim inceliğe sahip olabilir miyim?

• Düzenli olarak yaparsan beslenmene dikkat edersen neden olmasın

Hocalarından veya daha önceden spor salonuna gitmiş tecrübeli arkadaşlarından bir program isteyebilirsin

• Yeterde artar

0|0
    0|0
  • Tabi squat yap bol bol

0|0
    0|0
  • Kilo alirsin ama daha zayif gorunursun 3 ayda toplanir vucut 6 ay gibi bir surede das olursun :D

0|0
    0|0
  • Çok zayıf olma yaa

0|0
    0|0
  • 3 ayda rahat verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tabi ki de mümkün, ben hafta da 3 kg veren biriyim ama metabolizmam hızlı olduğundan o. 3 ay içinde ilk ay her gün gitmeye çalışırsan, diğer 2 ay haftada 4 kez gitsen 5 kg den fazla vermiş olursun. hem kas da yaparsın

0|0
    0|0
    • yani incelirim dimii

• Tabi ki de 30 kg vermiyorsun ya. 9 ay içinde 30-40 kg verenler var ama onlar aşırı spor ve diyet uygulayarak başardı bunu. Sende alt üst 5 kg vereceksin o kadar.

• 3 ay da verirsin kanks

0|0
    0|0
  • 3 ay yetmez.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 5 kilo çok rahat verilir ama spora gittiğinde kilo alırsın, yağ oranın azalır kas oranın artar çünkü, görüntü şahane olur ama.

0|0
    0|0
  • Evett👍

0|0
    0|0
  • Her türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...