Kızlar Erkekler şu kızın havasını nasıl alabilirim???

arkadaşlar bir kızla aylardır sevgili gibi takıldık daha sonra ben duygularımı söyledim o yok olmaz... herkez sevgili olmak istiyor havalarına girdi... lütfen yardım edin ks su kıza taktiklerimizle haddini bildirelim kusura bakmayın ( gizli sormam lazım bi acsam herkez çoğunuz tanırsınız beni :( ... )

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kendini sana layık görmeden açılmışsın birader tanıyorum seni...

0|1
    0|0
    • abiii nerelerdesin sen hani yardım edecektin bana

• abi senden başka bu durumu çözecek adam yok sen her seyi biliyosun lütfen yardım et... sosyal arkadas olalım dedi ben dedimki beni sosyal arkadas yerine koyma ordan cıkamam falan dedim oda bana sende o gözle bakma dedi... halbu ki iki gün önce zamana bırakalım diyordu

• ankarada ki kızın durumunda bundan daha çaresizdim abi o halloldu simdi kız azımın içine bakıyorda il uzak... abi bu işten birtek senin taktiklerinle cıkarım yardım et

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç mesaj atma,faceden felan sürekli açık dur o ekliyse eğlenceli durumlar paylaş :D takma onu o mesaj atar sana hiç korkma :D

0|1
    0|0
    • kardeşim emin konuştun. sebebi var mı?

• tanıdıgım herkes öyle çünkü :D

• konuşmayalım dedik ayrıldık ertesi gün facesine ben yazdım gülüşerek konuştuk. daha iyi konusuyoruzda ilk zamanlardaki gibi değil

• teklifini reddettiği için düşman olmana gerek yokk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle popüler çocuk olacaksın ukala olacaksın sonra o kıza hiç pas vermiceksin bu arada kimseye de mavi boncuk dagıtmayacaksın cool takılacaksın ama potansıyelın oldugunuda hissettireceksin, kısacası kızın özgüvenini yıkman gerekir bunun içinde ondan çok daha havalı olman gerekir :) zor değil mi ?

0|1
    0|0
    • kadeşim bu dediklerini yaparım şöyle. twitterda tanısdık bu kızla bende cok güzel muhabbete gecerim kızlarla onla bunla eylenceli eylenceli yazısıyım mı bea :)

• sempatik olmak seni kurtarabilir ama yanında cool durmaya çalış aynı zamanda ikisini bir arada götürürsen on numara ;)

• kaedeşim bu kızın öyle karışık bir programı varki sadece buluşmalarda görebiliyordum kapısında bekliyimde daha sonra nereye gittiyse orda karşılasmıs ayağı yapıyım olmuyor ne yapacam ben

Yükleniyor...