Dünya çapındaki en büyük Türk sporcusu kimdir?

Atladıklarım varsa özür dilerim, belirtmenizi isterim. Benim görüşüm Mesuttan yana.

• Mesut Özil (FUTBOL)
    20% (10)10% (8)14% (18)Oy Ver
  • Arda Turan (FUTBOL)
    51% (25)45% (35)47% (60)Oy Ver
  • Kenan Sofuoğlu (MOTORSİKLET)
    24% (12)35% (27)31% (39)Oy Ver
  • Enes Kanter (BASKETBOL)
    0% (0)6% (5)4% (5)Oy Ver
  • Rıza Kayaalp (GÜREŞ)
    2% (1)4% (3)3% (4)Oy Ver
  • Taha Akgül (GÜREŞ)
    3% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Semih Saygıner bilardoda dünyanın en iyi 3 ismi arasında gösteriliyor
    Ondan başka kendi dalında devamli ilk 3 e giren isim yok diye biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• mesutu türk olarak görmüyorum, şayet türk olsaydı türkiyeyi seçerdi. aynı şekılde enes kanter siyasete karıştığı için onuda bu oylamaya sunmak istemıyorum. sporcu dediğin işini yapar, siyasi olaylar nedeniyle çağrıldığı milli takıma gelmeyip o maçta milli takımın yenilmesi sonucu ''hahahahaha'' diye tweet attı. bumudur türk sporcusu? güldürmeyin. benim 2 seçeneğim var. taha akgülü bilmiyorum. arda turanda büyük cıkıs yakaladı. ama bence en buyuk 2 turk sporcu kenan sofuoglu ve rıza kayaalptir...

0|4
    0|0
    • eig verilesi

• bundan doğal ne olabilir, İstanbul dunyanın en güzel şehırlerınden birisi. londranın yagmurlu havasından sıkılmıştır, ya da berlinin münihin kirli havasından boğazda bir nefeslenmek istemıştır. dunyanın bırçok yerınden bırçok sporcu turkıyeye gelıyor turkıyeyı tercıh edıyor nadal dan tut federer e, kaldıkı antalyada kampa gırıyo dunyanın en buyuk takımları. ben turkıyede yemek yemesıne bakarsam oohoo.. dediğim gibi türkiye için ne yapmıs suana kadar benım ıcın herturlu bu öneml. şimdi cıkıyorum sonra görüşürüz.

• kendi görüşün bence adamın dibi türktür

• Arda Turan gururumuz oldu :)

0|1
    0|0
  • Arda.. bizdeyken boyle mi oynuyordu hey gidi hey

0|2
    2|2
  • Kenan sofuoğlu. Şıkları görmeden aklıma gelen oydu direkt.

2|2
    1|0
  • bir kenanla ardayı biliyorum. ardayı hiç sevmem futbolu da sevmem. bence kenan.

0|1
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu'nun olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Koca yusuf 🤔Birde knan sofuoglu

0|1
    0|0
    • koca yusuf derken aktifleri saydım :) eskileri saysam naim süleymanoğlundan başka şık olamazdı

• Tarihe geçmiş bir pehlivan

• koca yusuf tanıyorum tanımaktan daha fazlasıda var ama eskilerden değil bu soru eskilerden olsa naim süleymanoğlu der geçerdim zaten

• Hakan Çalhanoğlu

0|1
    0|2
  • MaşAllah hepsi de erkek

0|1
    0|0
    • çekememezlik öyle mi çekememezlik olmadığını gayet iyi biliyorsun. erkek düşmanı ben mi yok artık
      nasıl bu fikre sahip oldun feministlik eşitliktir erkek düşmanlığı değil şu sporcular arasında bir tane bile kadın görememek çok üzücü

• Kenan Sofuoğlu

0|1
    0|0
  • Tabiki de Kenan Sofuoğlu adam bir numara 😍

0|1
    0|0
  • Kenan sofuoğlu tabiki hem adamdır hem başarılıdır hem sayısız şampiyon olmuş bizim tek motorsiklet şampiyonumuz onun gibisi gelmez futbolcu gelir ama sayısız şampiyon olmuş motorsikletçi gelmez kesinlikle KENAN SOFUOĞLU

0|1
    0|0
  • Kenan sofuoğlu şampiyon kendisi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kenan Sofuoğlu (MOTORSİKLET)
    = )

0|1
    0|0
  • 0|3
    0|1
  • Bu sorunun cevabı ya Arda ya da Kenan olmalıydı. Ikisi arasından da Kenan ı seçtim, başarıları ve üstün ahlakı takdire şayan. Örnek alınası abimiz. Gerçi hepsi öyle ama Kenan ağabey başkadır.

0|1
    0|0
    • Kenan reyizi bende severim ama bir futbolcu seçilicekse ben mesut seçerdim

• ben katılmıyorum dostum bu arada arda mesutdan iyi oynamıyor bence

• Olabilir kardeşim düşüncene ve sana her zaman saygım var. Zaten fikirlerin farklı olması çok doğal. Bu muhabbet uzar gider ama böyle :) Iyi günler dilerim.

• Mesut'u ben bir Türk olarak görmüyorum öyle lafa gelince Türk ama iş kariyere gelince Almanya'yı seçen adamı asla bir Arda'yla bir tutamam.
    Arda Turan bize en büyük gururu yaşattı.

0|1
    0|0
  • Hakan calhanoglu

0|1
    0|0
  • En ünlüsü arda.

0|2
    2|2
    • ünlü demiyorum dostum ünlü olarkata mesut tabiki ama başarı büyüklük olarak

• Hayır arda atleticoyu taşıdı şampiyonluğun en büyük mimarlarından başarı olarakda arda mesutta istikrar yok.

• mesut türk değil.

0|1
    0|0
  • Kenan

0|1
    0|0
  • Marseli unutmuşsun
    Teniste dünyada ilk 100 de

0|1
    0|0
  • Gökan saki.

0|1
    0|0
  • Enes Kanter in tranfer ücreti bence herşeyi açıklıyor

0|1
    0|1
  • Arda Turan (FUTBOL)

0|1
    0|0
  • Kenan sofuoğlu

0|1
    0|0
  • normalde 4 dünya şampiyonluğu ile kenan olması lazım ama arda daha popüler futbol olduğu için

0|1
    0|0
    • dünya şampiyonluğuna bakarsak :) güreşçilerimiz daha iyi dostum

• Soruyu okuduğum anda aklıma gelen ilk isim Kenan Sofuoğlu oldu. Adam gibi adam.

0|1
    0|0
  • hidayet türkoğlu

0|1
    0|1
  • hakan bunu beğenmedi

0|1
    0|0
  • Mehmet Okur & Hidayet Türkoğlu

Mehmet Okur= NBA'de All Star olmuş tek türktür.
    Hidayet Türkoğlu= NBA'de tüm zamanların en iyi 100 basketbolcusu arasına girmiş tek basketbolcudur.
    Mesut Özili türk olarak görmüyorum.

0|1
    0|1
    • aktif oynuyanlardan bahsediyorum dostum eskiler açılıcaksa naim süleymanoğlu der konuyu kapardım

• enes kanter hemşom...

0|1
    0|1
  • Gökhan Saki (KİCKBOKS)
    Sinan Şamil Sam (BOKS)

0|1
    0|0
    • eskileri saymadım dostum
      eskileri saysam naim süleymanoğludan başka bir cevap olamazdı bence

• dostum şu an aktif olarak yapanlardan bahsettim
      gökhan saki konusuna gelirsek kickbock olimpik bir spor değil

• Şimdi motorsiklet olimpik spor mu diyeceğim olmayacak neyse kardeş :) ayrıca güreşi de çıkarmışlardı diye hatırlıyorum

• Aslında hepsi şıkkı olsa iyimiş de arda dedim yoksa hepsi kendi alanında süper kişiler :)

0|1
    1|0
  • Arda çok karakterli bir insan ama oyumu Kenan Sofuoğludan yana kullandım

0|1
    0|0
  • naim süleymanoglu

0|1
    0|0
    • alttada belirttim usta eskileri sayarsak direk o zaten aktiflerden bahsediyorum

• ARDA TURAN TABİ Kİ

0|2
    2|0
Yükleniyor...