Fenerbahçe erkek basketbol takımı Turkish Airlines Euroleague Top 16'da başarılı olur mu?

Turkish Airlines Euroleague E grubunda lider durumda ve Fenerbahçe takımında en çok oyun stilini beğendiğiniz basketbolcu kim acaba.
Gruptaki diğer takımların sıralanışı
1:Fenerbahçe
2: Lokomotiv Kuban
3: Unicaja Malaga
4: Anadolu Efes
5:Panathinaikos
6:Cedevita
7:Darüşşafaka Doğuş
8:Kızıl Yıldız

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• veseli dün akşam döktürdü resmen fener final oynar kupayıda alacak gücü var barca fener finali bekliyorum eğer erken bir eşleşme olmazsa olide iyi gidiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçenin grubunda galatasarayı arayıp bulamamak benimki svea mı , cahillik mi anlamadım :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Efes ve fb gruptan çıkar ama maalesef dacka elenir
    Oyun stili olarak Udoh u beğeniyorum

1|0
    0|0
  • 2/2 yaptık avrupada çok farklıyız zaten herkes finalin ilk adayı olarak bizi gösteriyor en kötü ilk 4 kalırız

1|0
    0|0
  • Fener başarılı olacaktır.. Vessely ise idolüm..

1|0
    0|0
  • son 4 e kalırız gibi

1|0
    0|0
  • Final Four'a kalır orda da geçen seneye göre daha başarılı olacağını umut ediyorum..! ;) :)

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak şunu söyleyim Fenerbahçe final four oynar ve finale çıkar ama finali kazanacak gücü de var annem Fenerbahçeli ve annemle birlikte Ülker sports arenada final four izlemek isterim

1|0
    0|0
  • şuanki grubu zayıf rahat çıkar ... diğer grup ölüm grubu oradan gelicek rakip önemli

1|0
    0|0
  • Fınal Four garanti belkide kupa bile gelebilir Vesely tek geçerim

1|0
    0|0
  • final oynayacaz bu sene. vesely bizi finale ucuracak :)

1|0
    0|0
  • Lider bitiricez işte önemli olan çapraz eşleşme

1|0
    0|0
  • Basarili olur mu mu :) :)

1|0
    0|0
  • Luigi datome (gigi) 😊

1|0
    0|0
  • Ezer geçer bence :))

1|0
    0|0
  • Bu gruptan lider çıkarız, diğer gruptan hangi takım 4. olur ve rakibimiz olur bilemiyorum ama cska ve real hariç hepsini eze eze geceriz. Real ve cska ile de başa baş mücadele ederiz sonuç belli olmaz. Zaten cska ve realin 4. olma ihtimali zayıf. 4 lü finale kesin kalırız diyorum. Benim tahminim cska ile final oynarız ve kaybeder 2. oluruz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...