Beyler bayanlar bı bakın ...

ilk olmak sıze ne hıssettırır unutulurmu herkes ılkını yazsın ıstıyorumm ılkın ne oldugu onemlı degıll sadece yıllar gecse ustunden unutulmayack seyler nelerdır mesela

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ilkler unutulmaz derler ya evet güzel anılarımız var asla ve asla unutamıyacağımız ne zaman yeni birisi ile yaşasak bazen aynı şeyleri yaparız ve oturur bir akşam bira içerken aklımıza gelir fakat sesli düşünemeyiz ya işte unutmadığımız ortadadır o sıra ;)

0|0
    0|0
  • İlki filan değilde senden bi parça alan unutulmuyor mesela taksştle yüzük almıştım 12 ay taksitle ödedim unutamam onu mk. ;)

0|1
    0|0
  • İilk olmak adamına göre farklı şeyler hissettirir bazı konularda ilk olmak istemem.

0|0
    0|0
  • İlk öpüşme ilk terleme ilk fiziksel temas ilk düşler ... unutulma olasılıgı bu yüzden sıfır

1|1
    0|0
  • bir erkeği zalim yapanda masum yapanda ilktir aslında, çoğu hemcinsime baktığımda bende dahil buna.hep ilkte yaşadığı zalimliği sonrasında diğer kızlara uygulamıştır açıkcası bu çok yanlış ama hangimiz masum...

0|1
    0|0
  • Her şey unutulur, arada bi hatırlanmak üzere.

0|0
    0|0
  • iyi soru ilk ini nedense unutamıyorum. oda acemiydi bende.

0|0
    0|0
  • Erkek için milli olması haricinde unutulmayacak bir ilk yok.

0|0
    0|0
  • ah ah deşilmeyecek yarayı deştin.. bak arkadaş guzel cevap vermiş katılıyorum ona:((

0|0
    0|0
  • hmm kalcaları :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ne ben unutabildim ilk aşkımı, ne de ilk aşkı olduğum kişi beni unutabilmiş. aradan yıllar geçmesine rağmen arayıp buldu beni. anladım ki ilkler unutulmuyor.

0|0
    0|0
  • İlk aşkımı gördüm bir gün, senelerce beraber olmuştuk ben onun o benim ilk aşkıydık. Kızı olmuş elinden tutmuş geziniyordu, içim cız etti... Öyle işte

0|0
    0|0
  • ilişkide deneme tahtası olmaktan ileriye gidememektir... (kaç kere aşık oluyonuz lan siz? diyesim geldi de!) alıntı derlemesinden sahipleniş.

1|0
    0|0
  • İlk tercihimi unutmuşum ya onu yazacaktım halbuki ://

1|0
    0|0
  • İlk olmadım bilmiyorum :S

1|0
    0|0
  • ilk olduğu için akılda kalır ama aşkla bakılmaz geriye şahsen ben öyleyim <3

1|0
    1|0
Yükleniyor...