10 Dakikada tükendim?

şimdi 55 kiloyum 5 kilo vermek istiyorum 3 kilo bacaklardan gitsin isterim az spor yapıyım dedim çok yoruldum biyerimi oynatınca ağır böyle ağrıyo sadece 10 dakiki yapmıştım neden böyle oldu ısınmayı fnuttum ondanmıkı? birde kas yapmak istemiyorum sadece yağ erisin nasıl inceltebilirim bacaklarımı? boy 172

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bak şöyle ki, ısınmadan başladığın her spor senin yaptıklarının 3 de 1 ini götürür. Yani boşu boşuna kendini yormuş olursun. Ayrıyetten ısındıktan sonra daha rahat ve esnek hareketler yapacağın için daha kolay yapmış olursun. Benden en güzel tavsiyeler şöyle olur
    Bol su
    İp atlama
    koşu
    Ve karın çalışman

1|0
    0|0
    • aa çok teşekür ederim pek sporla aram iyi değilde :)

• Kusura bakma dememek için tutamadım kendimi :D :D Yaa işin aslı sevmekle alakalı, sevdikten sonra gerisi geliyor zaten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• koşmaya basla

1|0
    0|0
  • kardıyoya devam erıcektır zamanla ve squatta yap 10 dk yetrsız 30 dk koş bı dk hızlı kos 1 dk hızlı yuru dusur tempounu bu sekılde 30 dk tamamla

1|0
    0|0
  • Kardiyo yani gunluk 40 dk yuruyeceksin ya da 10 bin adim at kardesim.

1|1
    0|0
    • Yürüyorum hergünde yetersiz galiba

• Tamam çok teşekkür :)

• Rica ederim kardesim

• İlk başta olur öyle. Bölgesel zayıflama olmaz diyet ve sporla komple vücuttan verirsin yağı

1|0
    0|0
    • ya aslında kilolu değilimde bacaklarımincelsin istiyoru işte ip alıcam ip atlasam incelmezmi

• İple yağ yakarsın ama bacaklara pek faydası olmaz onun için bacak ve kalça egzersizleri yapman gerekir

• Bisiklet sür yeter

1|0
    0|0
  • Hamlamışsın ondan dolayı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...