Real Madrid - Man. Utd. maçını izlediniz mi?

Real Madrid - Man. Utd. maçını izlediniz mi?

90 dakika soluk soluğa maç oldu. Real - Galatasaray finalini bekliyorum :)

maçı izlemeyenler için Real 2-1 yendi...

Sizin görüşleriniz ne?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• temposu gayet iyiydi.realin eleyeceğine inanıyordum.haxballdan kaçma :)

0|1
    0|0
    • hacı kaçmak yok.. linke tıkla tıkla "room is full " diyordu kim açtıysa kişi sayısını az tutmuş...

• birazdan başlıyoruz

• Sataşma söz knusu şuan :) Almanlar çok knuşup canımı sıkmasnlar benim..

Kızlar Ne Diyor 4

• ikinci yarıyı izledim güzeldi.

0|1
    0|0
  • :) Final düşüncen için 123456789 Yıldız soruna.. Nefs almadan izledim desem yeri valla.. Bi o kalede bi bu kaledydi top. Müthş zevklydi maç ama karta takıldm ben kırmzı çok agrdı sanki.. Mac karttan snra döndü zaten.. Ronaldoyu da taktir ettm sevinmdi golden snra. :) Bide bişi dice o stad dolmuş öyle o biçim ama taraftar 5 krs etmez oturup maç izliyolar ya..

0|1
    0|1
    • onların kültürü öyle ya biz tiyatroda bile daha heyecanlıyız onlardan :D

• konuyla ilgiliydi :)

• senin gibi futbolla alakalı bu kadar güzel yorumlayan bilinçli bi bayan bayadır görmüyorum gözlerim yasardı :D

• senin ki ümit dünyası deimosum :))

0|3
    0|0
    • uefayı aldığımız senede böyle diyorlardı :)

• çürük değil benim dişim neden çeksin sağlam dişi ya kaybettiğime üzülmem dişime üzülürüm üzmez misin beni:(

• ya tek çekmesin de ben kaybedeyim :(

• Manu ilk yarıda daha iyiydi ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ligimizin maçlarını skip bıraktığı yetmiyomuş gibi bi de gidip dünyanın en önemli maçlarına veriyorlar şu adamı. 11'e 11 oynansa Real Madrid sabaha kadar gol atamayabilirdi. ilk yarıya baktığımız zaman Real Madrid'in nerdeyse şutu yoktu, bana göre o pozisyon kırmızı filan değil, orada asla bi kasıt yok, adam topa müdahale etmek istedi. çarpıştılar ve televizyondaki herkeste bu dediğimin böyle olduğunu savunuyor şu an, e be kardeşim hadi diyelim attın, niye manchester united'ın 2 tane penaltısından 1'ini bile vermiyosun. benim nazarımda Cüneyt Çakır'ın REAL MADRİD taraftarı olduğunu bütün Dünya'ya gösterdiği maçtır. Madrid hak etmeyerek tur atlamıştır. inşallah karşılarına Bayern Münih ya da Barcelona gelir.

0|0
    0|1
  • kırmızıya kadar dengeli bir maçtı kırmızıdan sonra tek taraflı maç oldu ama seyir zevki yüksekti

1-3 skor oynamıştım bir golle kaçırmak iyi olmadı son dklarda ronaldonun kaçırdığı poziyonlarda hop oturdum hop kalktım valla:D

0|1
    0|0
  • ronaldo attı ve yıne sevınmedı .karakterlı çocuk :d

0|1
    0|0
  • cuneyt hoca kırmızı kartla maca damqasını vurdu.. 10 kişi kalmasaydı man.utd. macı alırdı..

0|1
    0|0
  • Galatasaray önce bir tur atlasında ondan sonra bekle.

0|1
    0|0
  • izledim real madrid farkı galatasaray realle karşılasırsa fark yer bence bu sene real bırakmaz kimseye

0|1
    0|0
  • guzel macti izledim hakemlerde iyiydi iki takimda guzel oynadi

0|1
    0|0
  • cüneyt hoca haklıydı helal olsun bastı kırmızıyı...

0|1
    0|0
    • her hakem veremezdi orda kırmızıyı... hatta nani yatarken pzosiyon tekrarında kırmızı kart ama cüneyt abi sarı verir yemez dedim :D lafı ağzıma soktu :D

• Hala madrid boşuna demiyoruz. 11'e 11 olsaydı yalnız çok farklı olabilirdi.

0|1
    0|1
  • Yazık oldu United'a.

0|0
    0|1
  • maç güzeldi :) ama galatada umut yok :)

0|0
    0|0
  • evet izledim cüneyt çakır duman etti ortalığı heralde şampyonlar liginde yönettiği son maç olur :))

0|0
    0|0
    • tabanla adamın kaburgasına vuruyor... kırmızı kartta sıkıntı yok

• bunu ben değil 1 saat sonra dünya basını söyleyecek haksız yere verilid gerçekte bu kasıt yok nani topa bakıyor rakip futbolcu arbeloa'yı görmüyor biraz ağır oldu bu karar...

• tabii ki bunalr bizim şahsi görüşlerimiz... yarın ne olacağı belli olur

• ne güzel yönetiyordu kırmızıya kadar. yine hakemin gazabına uğradı united :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...