İçinizde hala aşkı yaşadığına veya aşkın olduğuna inanınız var mı?

Emin olan ve hala bunun bu zamanda olduğunu düşünen aşkın o derin herkese göre değişin tüm felsefik yorumları yaşadığını düşünen kişiler var mı ?

•Gizli Sende Gel .d

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• yüce dağların başı dumanlı olur aşk yüce bir duygu aşkı yaşamak için insanın ruhunun yüceliği çok önemli aşkın doruklarına ulaşmak için insanın duygularının hislerinin zirvede olması gerekir aşk her daim aşktır ama her gönüle yakışmaz her gönülde tadında yaşanmaz kalbin rotası çok önemli rotası bozuk olanın pusulası bozuk olanın varacağı liman elbet bozuk olur kalbin rotasını iyi ayarlamak lazım her esen rüzgarın demine kapılmak değil doğru zamanda doğru yerde kalbinin frekanslarını yakalayan empati yeteneği yüksek insanlar aşkın zirvelerinde destanlar yazar mutluluğun zirvelerinde destanlar yazar?

1|0
    0|0
  • Aşk vardır da bu gezegene uğramıyor :D

1|0
    0|1
  • Aşka inanıyorum. Birgün öyle bir yerden vuracak ki ben bile nasıl vurulduğumu bilemeyeceğim. Bir bakmışim yanımda bir bayan kucağında çocuklarım olacak. En azından böyle olması için umut ediyorum

1|0
    0|0
  • Evet ben hala var olduğuna inanıyorum

İnsanlar yaşamayı ve ne istediğini bilmeyince egolar ortaya çıkınca amaçlar değişince duyguları olguları suçlarlar

1|1
    1|2
  • Aşk herkesin içinde sadece birinin gelip onu bulmasını bekliyor :)

1|0
    1|1
  • şimdi birisine gidip, "seninle sevişmek istiyorum" demek ayıp olur.

bürokratik işlemler sürecine uyup, aşkım-canım-böceğim moduna girip, güya acı çekiyor ayaklarıyla (ki aslında bundan da zevk alıyoruzdur), olayların doğal gelişimi seyrinde sevişmek romantik olur. <3

link

bir de böyle şarkı falan yaparsak, sevişmek daha bir hoş olur <3

ha ne diyorduk? aşk. seviştikten sonra, gözlerimiz kapansa da veya geberip gitsek de, gönlümüz yanmaz <3

0|0
    0|0
  • tek aska inanirim o da ilahi asktir gerisi palavra hepsi yalan dolan

2|1
    1|0
  • ben aşkın var olduguna tabı kı ıananlardanım ama çok nadır rastlanan birşey oldugu için insanlar varlıgından şüpheye düşüyorrr VAR anam var;))

1|0
    1|1
  • Ben bir kere aşık olmuştum :) çok da sevmiştim bana bunu yaşatacak kadına dünyaları veririm ama umudum pek yok biz büyüdük ve kirlendi dünya

0|0
    2|1
  • İnanmıyorum.

1|1
    1|1
  • Aşk var tabiki de ama yaşadığımız hayat aşkı yaşanmaz hale getirdi

1|1
    1|1
  • pek inanmıyorum açıkcası artık

2|0
    1|2
  • belki bigün gelir tesellisi ama inanasım gelmiyor..

1|0
    1|1
  • Aşk denen o tarif edilemez duygu evet var , ama ben artık yaşamıyorum , mümkünse de beni bulmasın .

0|0
    0|0
  • Aşk var aşk ölmez

1|0
    1|1
  • bu devir de aşık insan yoktur, kendi egosuna sponsor arayan insan vardır, hadi kıps :)

1|0
    1|1
  • zamana falan bok atmayalım kendimize bakalım :))

0|0
    2|1
  • aşk kadar insanı alçaltan başka bir duygu yoktur.bu arada kullanıcı adını yazmada zorlanmıyormusun

0|0
    0|0
    • .d sende anlamı olan bir şeyi yazmak zor gelmez çünkü ezberlemişsindir .d bu nickin de bende bir anlamı var arkadaş .d

• olmaz olur mu ya

0|1
    1|2
  • Aşk mı ? O da ne ?

0|0
    0|1
  • hala varmı ha :DD hahah

0|0
    0|1
  • evet aşkı doya doya yaşıyorum aşk var

0|0
    1|1
  • ne aski uleeeeeeeeenn

0|0
    0|0
  • Evet, inanıyorum, 1 kere yaşadım.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 15

• benim yaşayamayışım aşkın olmadığı anlamına gelmez. kendi beceriksizliğimiz

1|1
    0|1
    • aynens. bende onu diyorum @chemistzy

• bi bak bakam, ben sana ne zaman sadece @che yazmışım :D

• sadece @che yazmak , nickinin varmak istediği mananın 'kimya'sına ters.

• hala var oldugunu düşünüyorum ama inancımıda kaybetmek üzereyim...biri beni aşka inandırmalı:)

1|0
    0|1
  • varlığına inanıyorum ama yerini alışkanlığa bırakıyor

1|0
    0|0
  • ben varım. 4 senelik ilişkim var hala seviyorm ve heycanım bitmedi aşkı dolu dolu yaşıyorm.

1|1
    0|1
  • Sadece inanmak istiyoruz hemde defalarca kirilmamiza rağmen hic bitmiyor arayisimiz.

1|1
    1|1
  • Inanmak istesemde, etrafa bakinca inanasim gelmiyor, öyle arada derede kaldim

1|0
    0|1
  • aşk var

1|1
    0|1
  • Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza =))

2|0
    0|2
  • aşk var ama o aşkı hak eden yok malesef

1|0
    0|0
  • biri aşk mı dedi :)

1|0
    0|1
  • Aşka inanmıyorum.

Portakal yiyelim.

1|0
    0|2
  • şuan aşığım zaten

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. İnanmak istiyorum.

1|0
    0|1
  • Aşk yoksa benim bu hissettiğim ne ya? Neden evleneceğim kişi bu olmalı diye düşünüyorum yoksa eğer aşk :(

1|0
    0|1
  • Varsa yuh derim

1|0
    0|1
Yükleniyor...