Direksiyon hocamın yüzünü görmeye sesini duymaya tahammülüm yokkk:(

gercekten araba kullanmaktan soguuttu kadın benı ya bu kadar itici bi insan olur muu herseyde gözlerini geriyo sankı 40yıllık şoförümde hata yapmamamı ıstıyo :( derslere bıle gıderken stres yapıyorum onun yuzunden sınav gunu napçamm? ve kadının suratını gorunce herseyi karıştırıyorumm ne yapmalyım

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Gercekten bayan hocalarda cok suratsiz oluyolar :-) kizin biri vitesi 2 ye atmak icin iki elinide kullanmisti hic gozumun onunden gitmiyor hahaha :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• O hocanın huyu o . Bunu sadece sana yapmıyor. Bizim bayan arkadaşta 2 ay önce aynı şeyleri söylüyordu. Sanırım sinirsel bir rahatsızlığı var. Normal yaşantısı da bu şekil.

0|0
    0|0
    • evet kocasından ayrılmıs mutsuz zaten sorunları varmıs ep oyle dıyoda banane bunlardan benı araba kullanmaya sogutmaya hakkı yok

• onu düşünme sende ibrelere aynaya falan bak yuzune bakma bide neden herseyi gizldeni soruyounuz acaba ?

0|0
    0|0
  • sınavda o olmicaktır büyük ihtimalle takma kafana

0|0
    0|0
    • onu gördüğün zaman bir enzü besmele çek ve nas suresini oku allaha havale et onu ve gayet sakin ve rahat olmaya bak allahım yardımcın olur inşallah

• hocaları s..ktir ette ehliyetim 2 yıllıgıan aldılar ya bütün polisleri bogasım geliiyorrr

0|0
    0|0
  • kursta o kadar hoca var hocanı değiştirebilirsin

0|0
    0|0
  • sabırlı ol benim de hocam böyleydi al tarafı 4 gün gördüm

0|0
    0|0
  • aferin kadına trafik canavarı olma diye uğraşıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aklima benim direksıyon hocam geldi :) ay ne günlerdi kadin benden çok stres yapiyodu :) ama iyıkide yapiyomuş onun sayesnde hata yapmayi en aza indirmiştim. Sırf yanımda dır dır konusmasin die :) sende böle böle ögrencen bence iyi yapio kadın ama tabi söledigi sözler şahsına yönelik hakaret icermiosa..

0|0
    0|0
    • hakaret yok ama o sinirlenip gözlerini belertince ne heves kalıyo ne cesaret nerde benı dahada cesaretlendırsın yaparsın desın sanki geçemicekmişim gbi bi hisse kapılıyorum onun yuzunden allahım şu sınavlar falan gecsede bıtse ya kurtulsam ondann

• 16martta yazılı sınav eger kı gecersem 7nisandada direksiyon

• Hmm yaparsın sen :) başarılar

• sınav günü onu görmezsin heralde sınavda hocam arkamda oturduğu için direksiyonda bende olduğu için hiç sesi çıkmadı yanımda görevli oturdu şuradan herkese tavsiye ehliyet alacak arkadaşlar asla bayandan ders almayın 2 ehliyet hocamda bayandı ne yazıkki

0|0
    0|0
  • öğretmeye tahammülü olmayan biri nasıl direksiyon eğitmeni olmuş şikayet et kursa değiştir hocanı yanında rahat olamazsan öğrenemezsin ben direksiyon hocamla hala görüşürüm kaşlarını alırdı ben araba sürerken o derece rahattı:)

0|0
    0|0
  • takma kafana sen devam et hiç umudunu kaybetme ve o hocanla daha samimi ol ne derse peki de aranızı düzeltmeye bak daha ii olur tatlım

0|0
    0|0
  • başka bi hoca iste ya da suratını görmemezlikten gel iyi öğrenmeye bak utandır onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...