Kapat

Bu ne perhiz bu ne ...? :)

Erkek arkdaşımla ayrılalı 6 oluyor.Tartıştık bitti..Farklı şehirlerde okumak en büyük problemimizdi aslında..Neyse ben sonra mücadele verdim ama olmadı.Daha öncede ayrılmıştık ve hiç beklemediğim bir anda geri dönmüştü.Ama yine bitti..Yılbaşında yok vicdanı rahatsız mış falan filan mesaj attı.cevap vermedim.Sonra alkollüyüm dedi.Neyse 1 ay geçti tekrar ..Barışma hamlesi yaptı ,sonra bir anda geri döndü..Ben de sinirl beni bir daha armaıcaksın tek bir mesaj ını almıcam diye saydım bir güzel.Bana dediği emin ol tek bir mesaj dahi aTMICAM artık sana ..Dün doğum günümdü ve mesaj attı DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE idye..Bahsettiğim kişide gururlu inatçı biri sildimi siler arkasına bakmaz..Niye yapıyorr..Böyle .Aramızda saygısız bir şey yaşanmdıOnu sevdiğimi bildiği için mi bilmiyorum...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Senle ortak yönüm var.Balık burcuyum.Sevgilim farklı şehirde okuyor.Yılbaşı gecesi ayrıldık ve o da içkiliydi.Sevglin de balık burcuysa tamamdır göbekbağımsın :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• bence sen ara bi sor bakalım napıyo bu işin sorusu bı kadarsa çok su götürür walla ara herşeyi konuş, bide çok sıkıntı etme, seviyosa karşılık gelir :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Hirs yapmış surekli reddedildigi için

0|1
    0|0
Yükleniyor...