8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde annenize, eşinize,kardeşinize, sevdiğinize neler neler alacaksınız?

Dünya kadınlar gününde annenize, eşinize,kardeşinize, sevdiğinize neler neler alacaksınız buradan paylaşalım ve fikirler birleşsin... Şahsen anneme bir tane gül alacağım.. Sizler?

Kısa Bilgi:

Dünya Kadınlar Günü ya da Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır.

Kaynak: link

Güncellemeler:
Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu olsun değerli hanım arkadaşlarım, kardeşlerim, ablalarım :)) Allah yolunuzu açık etsin herşey gönlünüzce olsun.. :)

0|1
15|9

En İyi Kız Görüşü

• kendime hediye alacagım anneme de çicek:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kozmetikçilerde indirm oluyor kendim için bol bol alışveriş yapacağım

0|1
    0|0
  • hediye alacağınıza 8 martın anlam önemini kavrayıp alanlara gidin daha anlamlı bence, ben annemle taksimdeyim o gün.

0|1
    0|0
  • aman ya gün gün bıktım valla anneler günü babalar günü sevgililer günü doğum günü söz yıldönümü nişan yıl dönümü evlilik yıl dönümü . ya her güne bişey var arkadaş

1|1
    0|1
    • Sevginin bedeli değildir bunlar aslında (bazılar) sevgiyi hatırlatan şeylerdir. Tabi gerçekten sevene hatırlatmaya gerek yoktur bunu ama yolundan sapan bir sevgiyi yola sokar bu günler. :)

• bu ara benim çok üstüste geldii gerildim ya hediye düşünmektenn:)

• anladım güzel gerilmeler bunlar :) dayan biraz.. :)

• hediye alınmamalıdır bhence :)

2|1
    0|0
  • sağlam bir kozmetik ve bakım alışverişi yapmayı planlıyorum araştırmalarım sürüyor :D

Liste çıkardım

:D

0|1
    1|0
  • teşekkür ederimmmm :)

0|1
    0|0
  • ben anneme cicek almayi dusunuyorum ,belki parfum aldim bilmem .ama yinede ben onun icin en guzel hediyyelerden biriyim :)))

0|1
    0|0
  • kmse kimseye bişey almıyor çevrede odun çook :D kutlarlarsa ona şükretmek lazım :D

0|1
    0|0
  • kendime birşey almayacağım eşimden bekliyorum :p ama anneme çiçek göndereceğim

0|1
    0|0
  • hediye alınacak bir gün değil bana göre anlam ve önemi farklı

0|2
    0|0
  • Bizim kızlarla yemeğe çıkarız hediye almıyorum.

0|1
    0|0
  • Hiç bi'şey...

0|1
    0|0
  • Hediyeden ziyade mutlu edecek bir sevgi sozcugu veya icten bir sarilma daha samimi olabilir.

0|1
    0|0
  • Anneme bir şirinlik yapacağım.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 8 mart'ın politik bir önemi vardır. Türkiye'de tek taş alıp akşam yemeğinde sevgilim kadınlar günün kutlu olsun deyip iki kadeh şaraba geceyi orgazm kasıntılarına bırakan bir toplumun 740 tl asgari ücret ile çalışıyor olması ''s... de'' değil artık. Ne emeği, ne kadını... Hah!

0|1
    0|0
    • Sizin açınızdan durum bu şekilde olabilir ve buna saygı duyarım ve hakta veririm. Ancak bunların yanı sıra bir arkadaşa verdiğim cevabıda size vermek isterim. Burada ki hedef günü sizin nasıl ne şekilde yararlanmak istemeniz bence. Doğru diyorsunuz bu günlerin pek önemi yoktur seven yada sevilen için. Ama sevme ve sevilme konusunda sıkıntı yaşayanlar için bu günleri güzel değerlendirmek ve birbirleri adına güzel şeylerin olduğunu hatırlamak için arasıra bugünleri kullanmak önemli.

• Ben teşekkür ederim bilgilendirme için..

• kadınlar sadece 8 martta hatırlanacak ve sadece o gün cogu kadına hediye alınacaksa olmasın öyle bigün

0|1
    0|0
  • Bende anneme bir gül alıcam.

ama birşey aklıma takılıyor. sevgiliye kadınlar gününde mesaj atılırmı kutlamak için bana gereksiz geliyor ama kutlanır diyenler var aydınlatacak biri varmı aranızda sadece mesajda

0|1
    0|0
  • kutlu olsun bare ne diyelim .)

0|1
    0|0
  • Kutlayıp öpüyorum. :)

0|1
    0|0
  • 30 şubat dünya erkekler günü :)

0|1
    0|0
  • Özel dünlerde hediye almam.

0|1
    0|0
  • Bi bitmediniz mk.

0|1
    0|1
  • Ben evdekilere hediye alsam saf saf suratıma bakarlar bu kafayı yedi diye.

0|2
    0|0
Yükleniyor...