İğrenç bir haftasonu geçirmek istemiyorum

Selam arkadaşlar, haftasonu sevgilimle arkadaşının ayarladığı bir ev kalıcaz. Herşey çok güzel olcak yalnız şöyle bi sorunum var ağzım aşırı derece berbat kokuyor. Düşünsenize sabah sevgiliniz sizi öperek uyandırmak ıstoyor ve sizin ağzınız less gibi. Ben herşeyi denedim sevgilime bu zamana kadar belli etmemeye de çalıştım ama o gün ağzımın koktuğunu anlarsa çok kötü olurum. Dipnot olarak dişlerimi hergün düzenli olarak fırçalıyorum. Şimdi ne yapmam gerek?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• freshhies diye birşey var adı yanlış olabilir eczanelerde satılabilir onu dene olmadı haftasonuna kadar dişlerini fırçala yatmadan önce fırçala bide karanfil koy ağzına 1-2 parça yatmadan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O zaman gece yatarken dişlerini fırçalarsın sabahda sevgilin kalkmadan fırçalar gelirsin.Yada naneli birşeyler ye nefesini ferahlatır

0|0
    0|0
  • reflü falan var sanırım doktora görün

0|0
    0|0
  • midem kaktı ıyyğ

koynuma almam tekmeler yataktan atarım fsfsfsf

o da benim gibi inci gibi olsun :dd

0|0
    0|0
  • dişlerin çürük olduğundan yada yemek borusunda bişey varmış o kapalı oşmuyormuş ve nefesin kokuyormuş doktora git hiç olmadı güzel vakit geçirdikten sonra ağzına naneli sakız at çiğne ve uyurken ağzında olsun ;)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tuz ruhuyla çalkala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sprey falan kullandınmı sen bir doktora git dişinde çürük varsa ondan koku yapar.

0|0
    0|0
    • Sprey falan fayda etmiyo gargarada kullandim gecirmiyo onlar. Mutlaka agizdan kaynaklanan bi problem

• bi dis doktoruna gitmenı tavsiye ederım

0|0
    0|1
  • aşkımm şimdi beni iyi dinle .gece uyumadan önce iki dal maydonozun üstüne limon sık çiğne güzelce uyu . sabah mis gibi uyanırsınn . bunu sürekli yap gün içinde de bol bol ye bi tabak hazırla girip çıktıkça ağzına atarsın seviyorumm dersinn :) şimdi bile deneyebilirsinn . dişini fırçala . maydanoz çiğne uyu sabah daha ferah kalkarsın

0|0
    0|0
    • macununda paradontax olursa iyi olur bana doktor tavsiye etti . hatta bide antibiyotik verdi 5 gün kullnılan ağız kokusu diye bi problemim kalmadı

• biteral 500 mg canım . ama benim ağız kokusu problemi min mideden geldiğine karar vermişti çünkü dişlerim çürük değil. seninde çürük dişin yoksa muhtemelen mide rahatszlığından kaynaklanıyodur . maydanozu da sürekli hale getirdim sabahtan yıkıyorum bi tabak limonuda sıkıyorum gün boyu yiyorum artık . annemler filan artık hiç gelmiyor koku diyolar

• En cokta annemle sikayetci iste. Staj falan oldugundan hic vaktim olmuyo doktora gitmeye senin dedigini bende surekli hale getireyim. zaten curugum yok olsa bile bu kadar kokmaz, sabah kalkar kalkmaz agzimi acmadan fircalamaya gdiyorum resmen. Maydonuzu mutlaka denicem cok sagol.

Yükleniyor...