Evde tek başınıza kaldığınızda ne yaparsınız?

evde tek başınıza kaldığınızda ne yaparsınız ? film mi izlersiniz ? uyur musunz ? cevap bekliyorum

Güncellemeler:
kızlar saçma fantezileriniz yok mu saçınızı ismail yk gibi yapıp foto çekildiğiniz felan :D

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• İnternette takılırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ev benim mi? Eveeettt disardan biseyler soyleyip 8-9 kisi cagirip alt kalttaki sabun kokan komsunun rahatsiz olacagi duzeyde sesle muzik acip kopariz arkadaslarla

0|0
    0|0
  • akşamsa gece lambamı,mumu,el fenerini yanıma dizer ,madencilerin kafasına taktığı ışıklı şeyi de kafama takar öyle otururum

0|0
    0|0
  • Ateş yakarım.

0|2
    0|0
  • Dışardan birşeyler söyletir, film açarım.

0|0
    0|0
  • bu siteye girerim sen ne yaparsın :)

0|0
    0|0
    • Cips kola abur cubur ne varsa bütün mahsülleri alırım internetten film indirip 106 ekran plazma sevgilime yükerim ardından patlayana kadar tıkanırım ve noel baba gibi kalırım :D

• :))) iyiymiş kaç kilosun ki

• kendi kendime yemek yapmaya tatlı falan yapmaya çalışıyorum :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşı çağrırım. Olmadı film. Olmadı ks.

0|0
    0|0
  • çikolata yerim.

0|0
    0|0
  • yemek yaparım birde film acarım ohh

0|0
    0|0
  • halay çekerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eski bilgisayar parçalarını sökerim .

gecen hafta harddiski söküp motorunu cıkardım çalıştırmaya çalıştım fakat volt az geldigi icin dönmedi. :D

0|0
    0|0
  • Uyurum .

0|0
    0|0
  • Sereserpe uyumak için mükemmel anlardan bir tanesi :D

0|0
    0|0
  • sevgilimi getiririm. sevgilim yoksa film izlerim. film yoksa oyun oynarım. oyun twitter facebook takılırım. hiçbir şey yoksa açar youtube da video izlerim komik komik. hiçbir şey yoksa iner aşağıdaki market sahibiyle konuşurum. çok güzel oluyor. yani beni öldürsen uyumam. illa bir şey bulurum.

0|0
    0|0
  • Tek başımayım zaten. Yeri gelir film izlerim yeri gelir kitap okurum müzik dinlerim kuveti sütle doldurur boşaltırım.Bazen masanın altına saklanırım . Kapıyla tartışırım. Sigara içerim .Fotosentez yaparım. Yapacak okadar şey var ki

0|0
    0|0
    • Yapıcak işlerini bi ayırıp doktora gitsen diyorum :D

• Tömbeki nargile iciyorum güzel büyük bir balkonum var arka taraf komple ormanlik manzarada var , keyif benim. .

0|0
    0|0
  • sarımsaklı yoğurtlu acı soslu makarna yaparım

1|0
    0|0
  • Adnan hoca ve müridlerini izliyorum şahsen :)

0|0
    0|0
  • kendi çizgimde takılırım :D

0|0
    0|0
  • Yemek yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...